Juli 2013
Weer eens tijd voor een update (hele lading foto's):
De 'pastasaus' kas.
Pancenelia gezaaid
De afgelopen weken aardig wat zomerframbozen kunnen oogsten, de herfstframbozen worden momenteel druk bezocht door de bijen.
Aardbeienstelling voor en achter
De prei, stengelui en iets te grote zilveruitjes. Daarvoor staat net gezaaide kervel.
De roze zaaiuien en sjalot conserver. VOor mij vanaf nu geen plantuien meer, zaaien gaat goed.
Witlof en wortels
Bietjes (Rood en geel)
Spinazie komt op en de verschillende soorten sla daar achter
Paprika's doen het dit jaar niet zo goed... (wel al vruchten)
Courgette en sla
Eerste jaar knolselderij, gaat goet en is prima door de seldervlieg heen gegroeid
Pompoen, wedstrijd bonen, radijs en (doorgeschoten) spinazie
Wedstrijd bonen
Erwten gisteren voor het laatst geoogst
Dus die mochten er uit, bedje voor de snij en spek (te oogsten in sperzieboonformaat) bonen is daarmee weer 'netjes'
Kolen, rode kool gaat goed, 8 planten broccoli geoogst, echter de nieuw geplante kolen hebben ook dit jaar weer last van de koolgalmug. Gelukkig wel al oogst (broccoli- rode kool).
De nieuw geplante zomer frambozen gaan nog niet echt heel goed, de nieuwe scheuten zijn gelukkig wel mooi groen.
De bramen daar in tegen
Een aardbeienbed opgeschoond. Krijgen nog een laagje compost.
Aardappels victoria, de planten zijn wat klein gebleven. Ligt denk ik niet aan het ras maar waar het wel aan ligt weet ik niet (het zou de mest met zaagsel geweest kunnen zijn, zaagsel is nog steeds niet verteerd...).
Vandaag de frieslanders geoogst, ook weinig loof. Was bang dat de oogst tegen zou vallen maar toch nog wel prima. Oogst in KG valt wel een beetje tegen.
Op de plek van de aardappels nog wat winterprei gezet, rijtje peterselie en er wordt nog gezaaid: wortels, bietjes, spinazie. De laatste bonenplantjes komen hier ook te staan, die staan in potjes klaar.
Overzicht
En de kas bij huis
6 Comments
Recommended Comments