Het gaat de goede kant uit nu op de tuin.
Gelukkig geen last van vorst oid gehad maar er komt nog wel e.e.a. aan mindere vooruitzichten aan. Ondertussen steeds lekker een paar uurtjes aan het werk op de tuin en langzaam maar zeker gaat het ergens naar lijken. De eerste tuinbonen, erwten en peulen laten zich boven de grond zien. Ik heb bijna alle munt uit de tuin in potten kunnen zetten en ook weer een ander soort aardpeer in de tuin gevonden dan ik al had. Er komen heel erg veel zaailingen van de koreander op nu welke ik niet heb hoeven zaaien(altijd leuk dat soort kado-effecten.
De waterkant ga ik deels bedekken met karton gezien er enkel aardpeer en kweek staat. En niet dat ik het dan gelijk win maar, heb wel iets meer speling voor de planten die er moeten gaan komen. Bovendien ziet het er dan gelijk weer even netter uit ook. Niet dat alles nu in de standaard rijtjes komt te staan bij mij maar goed. Ik wil iig op een stuk met perma gaan starten met meerjarige groenten.
Ik ben nu aan het afgraven om straks op mijn gemak een lage kas(oid) te gaan maken. Wij mogen niets hoger dan 90 cm l;aten staan dus maak ik gebruik van het hoogte verschil en kan ik daar dus tot 140 cm gaan(zou wel hoger willen maar dan moet ik het dus weer af gaan breken aan het einde van het seizoen(en dat wil ik dus niet)).
0 Comments
Recommended Comments
There are no comments to display.