Jump to content
Image Image Image Image Image
Image

Voorstellen


Masja

Recommended Posts

Hallo allemaal,

 

Ik ben nieuw hier. Las af en toe mee zonder een login te hebben, dus werd tijd om me ook eens officieel aan te melden.

Mijn moestuintje wordt elk jaar groter, maar ik ben echt een slechte tuinvrouw.

Ik heb geen kas en mijn tomaten zijn 2 jaar op rij mislukt. Dus dit jaar wil ik toch een simpel tomaten kasje neer gaan zetten.

 

Verder heb ik nu alleen de redelijk simpele groenten die weinig aandacht vragen en redelijk zonder ziektes te kweken zijn.

 

Op dit moment staat er in mijn moestuintje: knoflook, asperge en rabarber.

Ik heb een van de paddocks van de paarden (die staan niet meer thuis) opgeofferd, dus daar mag dit jaar nog een hoop in.

De afmeting is 5 x 10. Ik wil er graag weer aardappel op zetten en wat boontjes, rode bietjes en courgette. Dat is de afgelopen 2 jaar goed gegaan.

Verder ben ik nog een beetje zoekende naar mooie groenten die we kunnen neerzetten.

 

We hebben net een kleine koude kas gekregen. Dus moet nog even bedenken wat ik daar in op wil kweken. Dacht aan sla, maar weet nog niet hoeveel aandacht dat nodig heeft.

 

Wij koken graag biologisch en om die reden willen we proberen zo veel mogelijk uit eigen tuin te eten. Maar met fulltime baan en 2 paarden (kost me ongeveer 3 a 4 uur per dag) heb ik een klein beetje tijd tekort.

 

Toch gaan we weer een poging wagen

 

Groetjes Masja

Link to comment
Share on other sites

Bedankt allemaal

 

Ik ga volgende week bij de Lidl dat kleine kasje halen. Soort tentdoek. Lijkt me mooie manier om te proberen mijn tomaatjes levend te houden.

 

We hebben een grondwaterput en zet die elke avond aan in de zomer. Lees hier dat je 2x per dag moet sproeien in hete tijden. Dat moet ik dan ook maar gaan doen.

 

Ik ga nog even verder lezen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...