Hallo, Ik ben Lizzy en wil graag wat weten over ontkiemen en vooral erna van de tomaat en mais. Ik hoop dat iemand mij kan helpen,
IK heb een paar weken geleden wat tomaten zaadjes en mais en watermeloen geplant. Ik heb ze in een bakje met plastic erover in de serre gezet . Veel zon en warm, maar met de rolgordijn dicht kan ik dat goed tegen de hitte regelen.
Ze zijn allemaal uitgekomen. Daar ben ik al erg blij mee. Het plastic heb ik eraf gehaald en wat vochtig gemaakt. Maar nu zie ik dat de tomatenplantjes slap worden en ook de sprietjes mais. Ik heb het naar een koelere kamer gebracht en water gegeven. Maar mijn vraag is, is dit door teveel water/ te weing. Te koud/ te warm
Hier gaat het dus vaak fout. Moet ik de mais al in de tuin planten . Kan ik ze nog redden? En de tomatenstengeltjes,Kan ik die nog redden.
Alvast bedankt