Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Roofingburner

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Roofingburner

  1. Eerst woonden we in Bergen, maar inmiddels wonen we in de polder in Schagen. (ben Bergenaar)
  2. Ik had de prijs ook doorgekregen van Aqua Quant. Het nummer gekregen van Breen, het bedrijf waar ik vroeger bronnen voor maakte in Schoorl en Bergen. Ik denk niet dat hij zijn 'spulletje' uitleent aan het hobbyist. Heb nog wel contact met de kleinzoon van de man waar ik de bronnen vroeger mee maakte, hij heeft de spullen, maar er veel kapot dus het is de vraag of we tot 25 meter kunnen komen.Ik had de prijs ook doorgekregen van Aqua Quant. Het nummer gekregen van Breen, het bedrijf waar ik vroeger bronnen voor maakte in Schoorl en Bergen. Ik denk niet dat hij zijn 'spulletje' uitleent aan het hobbyist. Heb nog wel contact met de kleinzoon van de man waar ik de bronnen vroeger mee maakte, hij heeft de spullen, maar er veel kapot dus het is de vraag of we tot 25 meter kunnen komen.
  3. Ik ben inmiddels alweer wat verder. Er zit iemand in St. Pancras die het kan uitvoeren. Volgens hem moeten we dan wel 20-25 meter diep. Pulsen met water is dan blijkbaar uitgesloten, het moet met de hand. Kosten bedragen ca. 1500 euro excl. pomp enz. Voorlopig denk ik dat ik er nog niet aan begin, voor dit geld kan je héél veel water kopen. Ook loopt er een sloot rondom het huis waar soms veel, maar vaak maar weinig water in staat. Hier zou ik ook water uit kunnen pompen. Het onderdeel op Marktplaats is inderdaad nodig bij het pulsen van een bron, je hebt echter nog véél meer spullen nodig en als je zit wat dit onderdeel kost dan denk ik dat een complete set behoorlijk in de papieren gaat lopen.
  4. Voor het sproeien van de moestuin willen we een bron slaan. 'Vroeger' heb ik er vele gemaakt, samen met een oudere man. Alleen hij is overleden en zijn spullen zijn er niet meer. Dus...in principe, als ik spullen zou kunnen huren, zou ik zelf een bron kunnen maken. Alleen kan ik niet vinden waar ik deze spullen zou kunnen huren. Er zijn alleen gegevens te vinden van bedrijven die een bron met water in de grond spuiten en dit wil ik liever niet omdat je dan niet kunt zien wat de waterkwaliteit is. Bij pulsen ben je langer bezig, maar kan je wel aan kleur en geur van het zand zien of je in de juiste laag bent. Kortom, weet iemand hier een adres in Noord-Holland waar ik een driepoot, buizen enz. zou kunnen huren voor het maken van een bron. Als er iemand is die het voor ons zou kunnen doen mag ook natuurlijk. Alvast bedankt voor het meedenken, groet René.
  5. Roofingburner plaatste een topic in Voordeur
    Hallo, Ik ben René, (Roofingburner) nieuw hier. We zijn vorig jaar eind zomer verhuisd naar het platteland waar we wonen met onze twee paarden. We zijn nu bezig om de moestuin in te richten en hopen op dit forum veel informatie te kunnen vergaren. Onze moestuin doen we deels in bakken omdat we in héle zware klei zitten. Het andere deel in de volle grond. Gelukkig hebben we een minitrekker met frees zodat we wel wat machinaal kunnen doen. Voorlopig is er van alles gezaaid en dat begint nu te groeien. Straks alles in de moestuin en dan maar zien hoe het gaat. groet René.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.