Ga naar inhoud

Akaatje

Members
  • Aantal items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Limburg
  • Beroep
    Ik volg nu nog een opleiding tot creatief therapeut en zit momenteel in het laatste jaar van mijn opleiding.
    Ik hoop me vanaf julie echt een creatief therapeut Beeldend te noemen.
  1. Akaatje

    De koude kweekbak

    Wat een mooie bak! Die lijkt mij echt goed in elkaar gezet!
  2. Akaatje

    Zaaidagje

    Wat slim om gebruik te maken van je schutting. Het is heel handig, want groente die niet zoveel ruimte nodig heeft om te groeien, kun je dan toch kweken!
  3. Akaatje

    Astrid's seizoen

    Ik ook. Ik had er wel eens van gehoord, maar ik heb ze nog niet zelf gehad. Dit jaar dus lekker in huis gehaald Ik ben benieuwd hoeveel ik eraan krijg en ook of ik ze lekker vind.
  4. Akaatje

    Astrid's seizoen

    So, dan ga ik ook maar eens bijhouden wat er allemaal gebeurt bij ons in het tuintje. We hebben vandaag een net gemaakt over de moestuin bak, dan zijn straks de gewassen beschermt tegen de mussen bende, en de merels, en de vinken... en de rest wat er allemaal in de tuin vliegt. het is heel simpel gedaan. We hebben pvc buizen kruislings over de bak gezet, het net eroverheen gespannen en met tie-rips vastgemaakt. De voorkant is apart vastgemaakt met knijpers, zodat het net open en dicht kan worden gemaakt. Bij de kleinere bak hebben we de buizen al geplaatst, maar nog niet het net. Daarvoor was het vandaag te laat, waarschijnlijk komt dit van het weekend. Wat hebben we verder nog gedaan? Wel, ik had het plan om dit jaar ook bonen de planten. Om deze mooi omhoog te laten groeien, had mijn vriend een goed plan bedacht. We hebben hout gehaald, hij heeft dit op maat gezaagd en we hebben er vervolgens samen gaas over heen gespannen. Hij heeft het slim vastgemaakt door het erop te nieten. zie hier het resultaat: Verder heb ik nog aardbeien plantjes geplant in mijn stapelpotten : Dat was het wel voor vandaag
  5. Fijn om te worden verwelkomt (ook door alle landgenoten ;P)
  6. Hallo Iedereen. Na eerst een jaartje een beetje zijdelings te hebben gekeken, heb ik dit jaar besloten om meer werkt te maken van mijn moestuintje. Dat is ook de reden dat ik me heb aangemeld bij dit forum. Ik woon nu ongeveer een jaar samen met mijn vriend. Het huis, dat we gekocht hebben, heeft een fijne grote tuin in het zuiden. Vorig jaar had ik een moestuin bak gemaakt met behulp van rechtopstaande tegels. Ik had er courgette in geplant, sla en broccoli. Dit jaar hebben we nog een bak gemaakt en wil ik tomaten, bonen, courgette, sla, aubergine en wortels planten. Dit is de nieuwe bak: Ik had vorig jaar al een beetje gespiekt op dit forum en aangezien hier veel informatie op te vinden is, besloot ik om ook lid te worden. Ik ben heel benieuwd wat ik dit jaar uit mijn tuintje kan halen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...