Ga naar inhoud

TJs indoor hydroponics

Members
  • Aantal items

    21
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Geldrop
  • Hobbies
    Bier brouwen, hydroponics en reizen
  • Beroep
    Elektrotechnisch Engineer

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

  1. Tot nu toe zie ik in regio Eindhoven iig beperkt aanbod voor hydroponics
  2. Mijn voorkeur is ook vooral klein verpakking ik heb niet veel ruimte dus ik heb ik maar relatief weinig planten.... Ik heb hooguit 2 tomaten 2 chillies en stuk of 20 leafy greens ... Ik verwacht ook niet heel veel de PH te moeten reguleren. heb een meter gekocht en ik zit in mij kratky/dwc systeem nog redelijk stabiel. Staan als zeker een maand in de zelfde oplossing (masterblend 1kg zak) (hier heb ik tot nu toe niet veel nodig van gehad ik zoek alleen naar alternatieve puur ivm het gebeuren rond America dus ik blijg volledig van Amerikaanse producten af dus ook amazon ebay etc.) en heb tot nu toe alleen het dwc systeem een keer ververst. Voor mijn vakantie vul ik hooguit de kratky nog een keer aan gezien de tomaten langzaam aan beginnen te slurpen. DWC en Kratky staan in 15l emmers. Nft loop nog maar redelijk kort dus hier moet ik nog afwachten wat het allemaal gaat doen.
  3. Zojuist even bij de boerenbond geweest om een tds meter te halen kwam ik dit nog tegen. Mis ook het proberen waard.
  4. Top thanks ! Toevallig ook en merk wat aan te raden is voor PH min of plus ?
  5. @eduro oke bedankt! Dan ga ik binnenkort eerst eens 1kg proberen van oranje of blauw, mocht dit bevallen koop ik wellicht een x een grote zak. Moet ook eens de houdbaarheid nagaan maar heb evt wel wat lege afsluitbare voertonnen.
  6. Krijg hier nergens yara wit gevonden helaas, welk kleur is hierna het beste alternatief?
  7. @rorror same had daar al gekeken maar white vind ik daar niet
  8. @Tanja65ik zie zojuist dat dot idd noet geld voor wit.... Wel voor calcinit en de andere variaties (rood,blauw,geel en oranje). Voor mij is 25kg ook wat veel. En ik moet me nogsteeds inlezen over welke NPK verhoudingen. Ook de andere genoemde merken vind ik tot nu toe alleen bulk.
  9. Ik gebruik idd mijn telefoon maar ik zal er op letten.
  10. Ik ga zeer zeker Yara proberen. Ik zie ok dat er 1 kg emmer beschikbaar zijn dus dat ga ik eerst eens proberen. Dus voor mijn 15l emmers 15 gr calcinit + 15 gr yara en neem aan dan 7,5gr aan magnesium sulfaat
  11. Thanks voor het delen dat is in verhouding een stuk goedkoper dan masterblend 35 euro voor 1,5 kg op amazon ....
  12. Ja dat is idd een nadeel van de potjes. Meloen durf ik niet te zeggen heb wel eens gelezen dat iemand pompoenen groeide met hydroponics maar ik denk dat in dat geval youtube ookal veel uitkomst bied! Daar haal ik ook veel van mn ideeen vandaan.
  13. Wow jaloers op al die chilies ik moet echt wat meer ruimte gaan creeren
  14. Ook een leuk idee idd voor kleine planten zou dat idd wel moeten lukken. Zelf gebruik ik ook wel eens glazen potjes die ik over heb voor bijvoorbeeld basilicum. Die moet je dan wel afdekken met folie anders zitten ze in no time vol met algen. Zelf wil ik nog zo iets gaan maken voor buiten voor sla spinazie en volgend jaar eens proberen met aardbeien. Tot nu toe koop ik de emmers nog steeds via een imker maar ga het ook eens proberen bij een lokale friettent om aan emmer te komen.
  15. Dit was 2 weken geleden inmiddels is de tomaten plant bijna dubbel zo groot ! (Cherry tomaten)
×
×
  • Nieuwe aanmaken...