Itoero Geplaatst: 20 mei 2014 Geplaatst: 20 mei 2014 Wat is het verschil tussen ajuinen die je in het najaar en in het voorjaar plant?Ik heb 5 stutgarter ajuinen in oktober al gepland en die hebben nu al dikke stengels zoals m'n grote knoflooksoorten. Normaal plant je stutgarter pas in het voorjaar.Als een voorjaarsajuin al in het najaar gepland wordt, wat doet dat met de kwaliteit van de bol? Quote Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
RobO Geplaatst: 21 mei 2014 Geplaatst: 21 mei 2014 hij zal eerder een bloeistengel maken, dus niet meer bewaarbaar en minder ui Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.