Ga naar inhoud

Natte tomatenplant? Soort sap van de stam/tak?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hoi allemaal,

 

ik heb -denk ik- een beetje een rare vraag...

zojuist ontdekte ik bij het aanbrengen van extra ondersteuning voor mijn cherrytomatenplanten, dat deze nattig aanvoelen. Er lijkt een soort sap van de stam/tak af te komen. Blijft ook aan je handen zitten en ruikt vrij sterk naar tomatenplant.

 

Weet iemand wat dit is en of het kwaad kan?

 

Situatie: momenteel bloeien de bloemetjes in de planten en aan 1 plant begint al een groen tomaatje te groeien. Ze staan in de woonkamer omringd door ramen, op het zuiden gericht.

 

Weet iemand raad?

 

Groetjes

sjerrietomaat

  • 2 weeks later...
Geplaatst:

Hallo,

Neen dat kan zeker geen kwaad je moet wel als je ziet als er bloemetjes aankomen elke dag eens aan je plant trillen dan bevrucht je ze als je dat gedaan hebt bij al je tomatenplanten hangen je handen vol met dat spul

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...