Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

De laatste week zitten er tientallen vliegen op de bladeren van de yakon; het zijn voornamelijk zwarte vliegen, maar ook van die groen-glimmende en nog een paar andere. Op geen enkele andere plant in de tuin zitten er zo veel vliegen.

Kan dit kwaad? ik denk eigenlijk van niet, maar vraag me wel af waarom dat is, en of die reden misschien wel een probleem is. Het is misschien relevant dat de yakon al vergeven was van de witte vliegjes, op de onderkant van de bladeren; die hebben zich er gevestigd toen de yakon nog achter glas stond, en willen maar niet weg

Alvast bedankt voor het meedenken.

Geplaatst:

Ah. Dus met een beetje geluk is het zelfs positief dat die vliegen er zitten, als het tenminste klopt dat honingdauw schimmels aantrekt

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...