-
updates
0 -
reacties
0 -
bezoekers
129
Over dit moestuinseizoen
Mijn onzekere tuintje in Utrecht. Op korte termijn onzeker want de wind gaat hier best tekeer en ik durf haast niet uit het raam te kijken in de angst dat ik peperplantjes zie vlliegen. Aan de andere kant zal het wel meevallen? En ik heb binnen nog genoeg onder de lamp staan wat als backup uitgeplant kan worden. De andere onzekerheid is degene die elke anti-kraker wel kent, en dat is dat we niet weten hoe lang we hier nog mogen wonen.
Maar, ik heb afgelopen weken wat foto's gemaakt, dus zal hier laten zien hoe ik met vrij weinig best veel moois heb kunnen maken.
Dit was een maand geleden. Over de lengte noord-zuid, dus gedurende een zonnige dag best wat zon. De gebouwen links en rechts zijn niet heel hoog, maar een volle dag zon zit er op de meeste plekken niet in. Ik heb enigsinds rekening gehouden met de plaatsing van de bakken daarmee, maar het is wat het is.
Entries in this blog
Nog geen updates geplaatst