-
Zoete aardappel poten
Bedankt voor je uitgebreide antwoord. Ze kregen naar mijn idee voldoende water. De grond onder de aardappel is licht vochtig. Begrijp ik 't goed. Kan ik de zoete aardappel half mei in de volle grond stoppen?
-
Zoete aardappel poten
Ik heb er 2 liggen en ze doen 't helaas allebei niet. Opgelet met water geven.... 🤔
-
Zoete aardappel poten
In een biologische winkel
-
Zoete aardappel poten
Wie weet raad.? 5 weken geleden heb ik een zoete aardappel voor de helft in de grond gedaan. 't bakje staat op de vensterbank in 't licht en bij de verwarming. Er zouden plantjes uit moeten komen groeien maar er gebeurt helemaal niets. Wat te doen?
-
Schillen van zoete aardappel
Hartelijk bedankt voor uw uitgebreide antwoord!
-
Schillen van zoete aardappel
Vraagje. Aardappel schillen mogen niet op de compost stapel maar schillen van zoete aardappel wel omdat dit een groente is? Wie weet dit.?
-
Mijn nieuwe moestuin annex bloementuin
- Cana overwinteren
Hoi ik heb sinds 2 maanden een moestuin en bloementuin. Ben ik heel blij mee. Ik vraag me af hoe ik de Cana kan laten overwinteren. Het is zo'n mooie plant- Starter moestuin
- Starter moestuin
Wat is een groenbemester?- Houtsnippers
Is 't verstandig om houtsnippers op de omgespitte grond te doen voor de winter? Geeft 't voeding aan de grond? Internet geeft tegenstrijdige berichten- Starter moestuin
Dank je. Ik ben 't nu winterklaar aan 't maken en vraag me af of 't slim is, na alles omgespitte te hebben, er houtsnippers op te doen voor de winter? Mijn eerste boompje geplant- Starter moestuin
Sinds 2 weken ben ik met een moestuin begonnen. Ruim 300 vierkante meter. Moet alles nog gaan ontdekken maar vind 't ontzettend leuk. Heerlijk om buiten te werken en mijn eigen groenten te zaaien en hopelijk oogsten. Zie allerlei tips tegemoetAlice60 werd lid van de community- Hoe kan ik een regenpijp aan de goot van deze kas maken?
Ik heb ook een oude kas, naam onbekend. Voor mij is deze oplossing te ingewikkeld helaas. Heb een 1000 liter water at maar 't lukt niet om dat water op te vangen. Wie is handig? - Cana overwinteren
Over moestuin forum
Op het moestuin forum delen leden ervaringen en tips over het telen van groenten en fruit in de moestuin.