Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

verhoeven

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door verhoeven

  1. ik zat even te denken aan regenwormen, met in cominatie de tips van de anderen leden. worden zorgen vaak ook dat de grond wat losser word, en maken de grond vruchtbaar. groetjes:kevin verhoeven.
  2. helaas heb ik niet heel de tuin op de foto gezet, en nog vele bloembakken en potten, waar planten in zitten enzo, maar ik vond dat ik een aardige mooie foto voor een eerste indruk heb gemaakt. groetjes: kevin verhoeven.
  3. hallo, ik zat hier zo eens te lezen, hier en daar. en dat bracht mij op een leuk idee om uit te probeeren, ik had in mijn kruidenrek in de keuken nog wat zaad kruiden staan (heel). waaronder: karwijzaad, rozemarijn, en tijm. even een potje genomen, die ik nog had staan in de opslag, voor pot kwekerijen, en beetje aarden van de tuin gehaald, ook wat wormpjes mee genomen, maar dat geef niet, die doen alleem maar goeds. de kruiden, willekeurig door elkaar heen gedaan, en aarde. en lekker warm in huis op de vesterbank gezet, waar ik veel zon heb. kortom warm en zon. ik ga er vanuit dat ik deze weinig water moet geven, maar zoals ik al zij, is dit een experiment, en de eerste keer datik voor kruiden kiest. ja ik weet ook, aangezien ik alles door elkaar hebt gegooid niet prissies meer wat er op komd, dit heb ik dan ook bewust gedaan, omdat het een experiment is en de eerste keer, wat ervan op komd, ga ik dan ook een speceale kruidenmix naam geven en van maken, waarbij ik wel de namen noteerd van de soorten gemixte kruiden. als deze goed gaat slagen, en wat meer ervaren gaat worden, ga ik meer schijden en verder erop in. dit is nog een proef, en leermoment. maar wie heeft ervaring met dit soort en welligt anderen kruiden, te kweken. wand ook leren is een hobby, en doe ik graag. ene hoeveel keer kan ik deze kruiden water geven, en wat is de beste manier. groetjes kevin verhoeven.
  4. ik ben kevin verhoeven geboren in rotterdam. woon in oud-beijerland maar mijn favorieten stad is rotterdam, ik zeg dan ook altijd, ik ben een rotterdammer in hart en nieren. ook heb ik een bijbaan in rotterdam. ik ben 22 jaar oud, en woon op me zelf. ik heb verder geen vrouw ofzo, en ben dus alleen staant, lekker rusig. ik heb wel wat beperkingen, maar daar kan ik wel mee overweg, en is geen geheim, wand ik heb dan ook last van ADHD. en autisme. daarbij ben ik ook dislecties. zoals je wel zal merken. meestal gebruik ik daar dan ook de spelling controle voor. mijn hobby`s zijn dan ook: tuinieren touren, met me scooter, hier heb ik ook een eigen club van opgericht met de naam: scootertourclub. karten hulpverlening bij het rode kruis (daar ben ik al vanaf 2008 vrijwilliger, met veel pluzier.) ja het laatste de hulpverlening is bij mij van kleins af aan, vroeger ben ik namelijk veel gepest, en weet ik wat het is, en soms zeggen ze als je veel gepest word gaan ze het zelf ook vaak doen. ik heb zelf dat juist niet, en heb zoiets van ik weet wat het is, en zou dat een ander nooit aan willen doen. en vind ik het heerlijk als ik iemand kan helpen, alleen moet ik wel eens oppassen met 1 valkuil, omdat ik vaak geneigt ben als een ander hulp nodig heeft, hem dusdanig te willen helpen, dat ik me eigen nachtrust ervoor laat leiden. al mag ik een ander niet, ik ken zelfs mensen die daar getuigen van zijn, ik zal ze helpen als het nodig is. maar ik denk zo wel een hoop over me te hebben verteld, op het belangrijkste na, me tuintje. ik heb geen voortuin of achtertuin, maar wel een balkon, ja een balkon, waar ik zelf me eigen tuin heb gemaakt, de foto`s zal ik nog plaatsen, dit gaatmij vandaag nog lukken. mijn tuin heeft dan ook zoon ruim 200 liter grond, als het niet meer is. de afmeting is dan ook, 180cm. bij 50cm. en diverse bloembakken aan de zijkanten. ik heb onderanderen, kiwie planten lavendel bramen en nog meer planten, die nog op moeten komen. met vriendelijke groetjes kevin verhoeven.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.