Ga naar inhoud

yoshirules

Members
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door yoshirules

  1. Ja ik weet dat het maar iets scheelt. Maar wat betreft bloemen die niet tegen nachtvorst kunnen kun je afdekken met een doek. Dus ik dacht misschien dat het plaatsen in een kas ook zou kunnen
  2. Ik heb de tomaten en courgettes deze week in een koude kas gezet. De temperatuur daalt vannacht rond het vriespunt. Moet ik de planten binnenhalen of kunnen ze in de kas blijven?
  3. Dank je voor het snelle antwoord! Ik hoef er dus niets tegen te doen?
  4. yoshirules plaatste een topic in Groente
    Weet iemand wat deze vlekken op het tomatenblad betekenen?
  5. Ik heb dezelfde kas als op jouw foto's. Wanneer kun je daar de tomaten of pepers inzetten?
  6. yoshirules plaatste een topic in Huiskamer
    Hoeveel weken eerder kun je tomatenplantjes, paprikaplantjes en komkommerplantjes hierin zetten? En kun je hier ook bloemen in voorzaaien (die normaal in maart en april binnen moeten worden gezaaid)?
  7. Ik heb alles kunnen verkopen. Deze post kan worden verwijderd. Bedankt voor de belangstelling
  8. Bedankt voor jullie reacties. Voor welke groenten is deze potgrond wel geschikt?
  9. Ik heb een vraagje over de grond om bijv. tomaten in potten te telen. Is de kokospotgrond van de praxis wat om tomaten mee te telen? Info Praxis: Kokospotgrond met extra voeding Central Park Kokospotgrond is een product op basis van kokosgruis en lang werkende meststoffen. Kokospotgrond biedt een aantal belangrijke voordelen ten opzichte van universele potgrond: Extra voeding Er is een speciale potgrondmix aan toegevoegd. Dit is een NPK-meststof met als extra toevoeging spoorelementen die lange tijd werkzaam blijven. Dat betekent dat deze potgrond voeding bevat voor maar liefst zes maanden: een compleet groeiseizoen! Minder water Kokospotgrond houdt water langer vast dan universele potgrond. Dat zorgt ervoor dat je je planten de helft minder vaak water hoeft te geven. Betere wortelontwikkeling Dankzij de losse structuur krijgen planten een betere wortelontwikkeling. Dit maakt de planten sterker én mooier.
  10. Dank je voor je antwoord. Hoe kan ik zien welke vruchten nog eetbaar zijn? En ook nog smakelijk zijn?
  11. Ik heb even een paar foto's gemaakt:
  12. De vlekken lijken op de bovenste foto, maar de vruchten zijn (nog) niet aangetast en ook de stengel niet. De bovenste bladeren zien er groen en gezond uit.
  13. Kan iemand mij het verschil vertellen tussen deze 2 ziekten? Als ik de foto's op internet bekijk lijken beide ziektes erg veel op elkaar. Met name de aantasting van het blad. Ik heb zelf ook vlekken op de bladeren, maar kan niet zien welke ziekte het kan zijn....
  14. Ik heb even wat nieuwe fotos gemaakt
  15. Ik heb 2 afbeeldingen toegevoegd, maar ik zie ze ook niet
  16. Hallo zou iemand mij kunnen vertellen wat de bruine vlekjes op deze tomaat kunnen zijn (en wat ik er tegen kan doen?) Het is een lypersicon escu
  17. yoshirules plaatste een topic in Groente
    Wie heeft er een idee wat witte vlekjes op de bladeren van de tomatenplant kan zijn? Zie foto
  18. Dank je. Op hoop van zegen. Ze zijn echt ieniemie, maar hebben wel 1 echt blaadje
  19. Ik heb bosaardbeien en de Sarian F1 gezaaid. Zoals de meeste beginnelingen heb ik te veel zaadjes in één potje gestopt. De kiemplantjes zijn nu ongeveer 3 weken oud, maar zitten veel te dicht op elkaar. En blijven daardoor denk ik erg klein. Nu is mijn vraag: wanneer zou ik de plantjes het beste kunnen verspenen?