Ga naar inhoud

Lezing Biologisch Tuinieren (Arnhem, 15 feb)


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Voor geinteresseerden in Arnhem e.o.

 

Op 15 februari 2011 organiseert BTV Elderveld uit Arnhem een lezing door Jan Kuiperij uit Doetinchem.

 

"Jan verzorgt een gevarieerde bijeenkomst over de groentetuin. Daarbij put hij vooral uit eigen ervaring. Hij heeft al meer dan 25 jaar een groentetuin waarbij het hem lukt om voor hem en zijn gezin - en soms ook voor de buurt - het hele jaar rond aardappelen, groente, fruit en bloemen te verbouwen. Bij de groenteboer komt hij alleen voor sinaasappelen en bananen. Hij is een biologische tuinder en gebruikt derhalve geen giftige bestrijdingsmiddelen en kunstmest. Het geboden programma is zowel informatief als onderhoudend. Boeiend en leerzaam voor wie zelf over een groentetuin beschikt en interessant voor iedereen.

 

In het eerste deel wordt in zes stappen ingegaan op het werk in de groentetuin. Vanaf het maken van een tuinplan tot aan het bewaren en verwerken van de producten uit de tuin. Verder is er aandacht voor ziekten en plagen en de milieuvriendelijke bestrijding ervan en voor het spreiden en verlengen van de oogsttijd. Naast het verbouwen van groenten wordt er ook enige aandacht besteed aan bloemen en fruit.

Het tweede deel van het programma bestaat uit het vertonen van een fotoserie van de groentetuin van januari tot december. De foto’s zijn instructief, maar laten ook zien hoe mooi een groentetuin is met haar gewassen."

 

Als je na het bestellen (en ontvangen) van de zaden nog niet op gang was dan heb je na deze lezing zeker zin in het nieuwe seizoen

Van harte aanbevolen!

 

Toegang is gratis, net als de koffie. Opgeven is niet nodig.

 

dinsdag 15 februari 2011, 20:30 - 22:00 (deur open 20:00)

in De Schuur, Hannesstraatje 2a 6843 NV Arnhem

 

meer info: http://www.btv-elderveld.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...