Alvast bedankt Patrijs,
De aardappelen zijn op 4/04/2020 gepoot, dit zonder voorkiemen. De grond is sinds dit jaar in gebruik genomen voor teelt van groenten,... Dit was ervoor grasland waardoor we al ondervonden hebben dat er ritnaalden zitten. Dit zou dus de opbrengst kunnen verpesten en zover ik info vind over ritnaalden valt er nu niet veel meer aan te doen. Indien iemand hier tips over heeft, mag je het altijd laten weten ;).
De grond zelf is een vroege zandgrond aangevuld met compost en paardenmest, die wel regelmatig tijdens de groei van de aardappelen besproeid (leidingwater) is geweest.
De eerste planten bloeien nu. Bij toeval zag ik gisteren ook dat er bij Desiree die op dezelfde dag is gepoot een aardappel (+/-2cm) groot tevoorschijn kwam aan de zijkant van de rug. Aangezien deze soort later is, kan het dan zijn dat de solist aardappelen ipv 90 dagen zelfs na 60-70 dagen oogstklaar zijn in mijn geval. Nu zijn we dus 51 dagen verder.