Alles dat geplaatst werd door eveliene
- Teeltwedstrijd 2022: komkommer
-
Teeltwedstrijd 2021: knolvenkel
Eerst werden het mooie knolvenkels maar de ene na de andere begon te schieten. Dit waren de mooiste die er nog tussen zaten maar geen fatsoenlijke knol. Volgende keer beter👩🏼🌾
-
Knoflook seizoen 2020-2021
Mijn knoflookjes waren heel goed opweg, gepoot in september afgelopen jaar, maar helaas waren de konijnen ontsnapt en ze lusten dus blijkbaar knoflook :), weet iemand of ze nog terug groeien, er zit nog een mini stengeltje aan.
-
Welk uien ras om dit jaar te zaaien en te oogsten?
Hallo, normaal poot ik plantuitjes, maar dit jaar wou ik proberen te zaaien en dit jaar te oogsten. Weten jullie welk ras hiervoor geschikt is, om nu nog te zaaien?
-
Teeltwedstrijd 2021: knolvenkel
Leuk, kan ik nog mee doen?
-
Tips voor het zelf maken van een kweekkas, waar je in kan staan, zonder glas.
Van mijn ouders mag ik geen kas kopen omdat ik nog maar een paar jaartjes bij hun tuin en hierna niet meer. Kan ik beter een eigen kas maken. Het liefst waar je in kan staan zodat ik meerdere rekken kan maken om voor te zaaien. Heeft hier iemand tips zodat ik het gemakkelijk kan maken