Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

magicjantje

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dorian startte met het volgen van magicjantje
  2. Over een tijdje gaan we verhuizen, in mijn huidige tuin staan een appel en een perenboom. Nou zit er aan te denken die allebei in mijn volkstuintje te zetten. Gezien het nog niet vriest gaat dat waarschijnlijk volgende week gebeuren. Maar hoe zit het dan met snoeien, kan dat gewoon in januari/februari zoals ik gewend was of krijgen de bomen dan (wellicht) een te grote klap.
  3. Dank je voor de informatie.
  4. Ik wil graag wat meer fruit in mijn tuintje, nu twijfel ik tussen een tayberry of een loganberry. wat zijn de voors en tegens, en waar moet ik op letten qua snoei enzo. Alvast bedankt.
  5. Mijn ter plaatse gezaaide koolrabi is opgekomen en vrijwel meteen aangevreten door "iets". De wedstrijd is voor mij afgelopen, helaas.
  6. Dan ga ik het er van de week maar op gokken. Bedankt voor het advies.
  7. Zojuist al mijn tuinbonen verwijderd vanwege zwarte luis. Zou ik op dit stuk grond struikbonen kunnen zaaien, of is dat vragen om problemen?
  8. Het mooie bakje met mini koolrabi's was gevallen. Gelukkig had ik nog een half zakje zaad. Vorige week in de volle grond gezaaid, en nu maar weer afwachten.
  9. magicjantje plaatste moestuinseizoen in magicjantje's Blog
    Vandaag voor het eerst aangedacht om de camera mee te nemen naar de tuin. Het kolenveldje. De pompoenen. De tuinbonen. (of zoals ze hier heten Flodderbônnen) De aardappels. Overzicht van achter naar voor. Het begint ook nu pas een beetje toonbaar te worden. Waar nu de aardappels staan, stonden een half jaar geleden nog bomen.
  10. Ik heb een tijdje terug een tomatenkas online gekocht. Nu wil ik heb in elkaar zetten en nu blijkt dat er 2 verbindingsstukken missen. Contact met de leverancier gaat niet (meer)..... Heeft iemand een idee hoe ik dit het makkelijkst op kan lossen, zodat de kas toch bruikbaar is. Deze kom ik dus 2 te kort.
  11. magicjantje plaatste moestuinseizoen in magicjantje's Blog
    Vandaag (koningsdag) weer eens aan het zaaien geslagen. De afgelopen dagen was het nat en dat was in de tuin terug te zien. Zo'n beetje alles was weer flink gegroeid, de tuinbonen en de aardappels komen al mooi op. Gezaaid: *Winterpeen *Radijs *Suikerbieten *Gele Boterboontjes *Rettich Verder vooral geschoffeld. Nog 2 weken wachten en dan zijn de ijsheiligen voorbij. Kan de rest ook de grond in.
  12. Eind vorige Week pas tijd gehad om te zaaien, nu zijn ze al zo.
  13. Gisterenmiddag en vanmorgen de nieuwe weipaaltjes in de grond gedaan. Het gaas is onderweg als het goed is dus hoop ik eind volgende week het nieuwe hekwerk klaar te hebben. Dan kan ik echt gaan beginnen. Verder de piepers op zolder staan om te kiemen en ben ik volop bezig de AH moestuintjes ( of wat daar nog van over is) over te potten.
  14. En toen kwam de bestelling binnen, ik werd nieuwsgierig hoeveel zaad ik eigenlijk heb. Dus alles tevoorschijn getoverd, et voilla. Toch maar eens een selectie maken. En dan moeten de koolrabi wedstrijd-zaden nog binnen komen.
  15. magicjantje plaatste moestuinseizoen in magicjantje's Blog
    En vanmorgen waren de eerste plantjes zichtbaar.
  16. Maak je maar geen zorgen.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.