Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik draag ze graag, de zwarte leren werkklompen. Het is nu tijd voor een nieuw paar.

Jarenlang de Gevavi klompen gehad, erg tevreden over maar ze zijn ontzettend duur geworden. Heb mijn oog nu laten valle op Oase klompen. Stuk goedkoper en zien er nagenoeg identiek uit. Ik vraag me alleen af of de kwaliteit goed is? Iemand ervaring met deze (of andere) klompen?

Geplaatst:

Als je (ook) in Zeeland woont is België misschien niet zo ver. Daarom heb je misschien iets aan deze tip:

 

Bij de Belgische Aveve ga ik voor dichte klompen met meebewegende zool. Dat vind ik persoonlijk prettiger dan stijve houten zool. Draag ze dag in, dag uit en niet alleen in de tuin. Kleur is donkerbruin en ze hebben een goede (vervangbare, die kun je ook los kopen) inlegzool en pasvorm en steun. Prijs = ongeveer 26 Euro.

 

In Nederland zijn blauwe te koop. Iets goedkoper. Maar de pasvorm is ronduit slecht.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...