Jump to content
  • entries
    23
  • comments
    42
  • views
    4,581

Druk


Eveline68

9,935 views

De afgelopen tijd een beetje heel erg veel drukt hier in en rond het huis.

Tijdje geen internet gehad ivm kapotte modem.

In middels oma geworden op, 22 september van twee hele mooie gzonden klein dochters.

Help hun veel dus veel van huis.

Tomaten oogst in het honderd gevallen allen weg gerot, volgend jaar toch maar een kas aan schaffen of iets dergelijks.

Ruim een maand een extra grote hond in huis er bij gehad was zwaar drie grote honden maar is me gelukt, en zindelijk af geleverd daar ben ik natuurlijk het trots op.

Rugklachten blijken chronische en aangeboren te zijn en is soms niet uit te houden.

 

Al om al we leven nog.

 

Maar de eerste plannen liggen al klaar voor de tuin voor volgend jaar, nu nog een mooi lijstje maken wat we willen gaan zaaien.

Dit weekend de knoflook in de tuin.

En ook ga ik dit keer eens proberen om ook een aantal chalotten te poten, zag bij een engels programma dat zij dit ook in het najaar deden dus ben benieuwd. Is maar een proefje om te kijken.

Zou de winter echter streng worden, wat ik betwijfelt dan kunnen we ze nog altijd afdekken.

 

Ben zelfs nog een stap verder gegaan door te consuminderen en te minimaliseren, van af volgend jaar niet alleen inmaken maar ook het wecken ga ik me maar eens aan leren.

Twee weken gelden een potje jam open gemaakt van wildgeplukte rozenbottels nou niet van de echte jam te onderscheiden zo lekker, zag nog bottelshangen dus die gaan we dit weekend ook maar plukken en dit potje jam stand al twee jaar in de kast, kwam hem met opruimen tegen, en niet gemaakt met geleisuiker.

En gisteren nog even mijn ontbijt pot gevuld, met zelf gemaakte Granola. Mmmm lekker.

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...