op een mooie lente dag
Gisteren hard aan het werk geweest op de tuin. Ik heb zaterdagavond veel nagedacht over het onkruid vrij maken van de tuin. Ik ben zelf 2 weken geleden geopereerd aan een navelbreuk dus zelf spitten is heen optie. Een bevriende boer adviseerde doodspuiten maar dat doe ik liever niet. Gelukkig kwam zondagochtend de reddende engel.
Veel mensen op het volkstuinen complex laten hun tuin in Het voorjaar omploegen door iemand uit de buurt en laat die nou vandaag komen!
Ik heb er meteen achteraan gebeld en voor een klein prijsje wou hij mijn tuin ook omploegen.
Er staan veel brandnetels en die krijg ik er zelf niet uit, de grond is kei en keihard. Ik weet dat omploegen niet ideaal is, maar ik heb even geen andere optie voor nu.
Ik heb gisteren het ergste onkruid weg gehaald en al het droge materiaal op een hoop gegooid en af laten branden.
Na één dag hard werken:


Op de achtergrond staan de frambozen. Ik weet niet wat ik daar nu het beste mee kan doen, ze zijn behoorlijk gaan woekeren de afgelopen jaren.
Ook heb ik al het bruikbare hout wat op het perceel lag op een hoop verzameld. Hier wil ik komende week een compostbak van knutselen.

Aanbevolen reacties