mkleinman Geplaatst: 18 februari 2018 Geplaatst: 18 februari 2018 Ik zag vanmiddag op de volkstuin bij een Saint Remy boompje dit plekje. Is dit vruchtboomkanker of een barst in de bast door bijvoorbeeld vorst? Quote Mijn volkstuinvereniging. Sinds september 2016 600m2 tuin op het complex.
Bit Geplaatst: 18 februari 2018 Geplaatst: 18 februari 2018 Nee. Is een lengtescheur in de bast. Reeds ouder en de wond is netjes dicht gemaakt door de boom met 'wondcallus' ( gewoon gezonde reactie boom op zoiets ). Zou er geen grote zorgen om maken nu, al is de plek wellicht in de toekomst ( jaren ) wat kwetsbaarder daar. Ziet er nu niet slecht uit. Quote
mkleinman Geplaatst: 18 februari 2018 Auteur Geplaatst: 18 februari 2018 Thanks! Gelukkig, dat scheelt weer. De tak moet namelijk een gesteltak worden van het 2 jarige boompje. Ik twijfelde vanmiddag en ik ben nu blij dat ik een foto heb gemaakt en gewacht heb met het weg snoeien van dit takje. Quote Mijn volkstuinvereniging. Sinds september 2016 600m2 tuin op het complex.
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.