Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Die gaan in een keer slap hangen, gisteren veel geregent,maar ze worden bij mij niet zo nat,omdat ze onder een klein afdakje staan. Dus nu vanmiddag weer wat water gegeven,en warempel ze kwamen iets omhoog,iets hoor! Maar in welk boek ik ook kijk,of er staat geen water,of indien nodig,mijn vraag is dus,moeten ze wel degelijk water krijgen met deze temperaturen?

Geplaatst:

Klopt het dat de aardappels in een ton of zak staan? In dat geval moeten ze zeker af en toe wat water (en voeding) hebben. Dat is namelijk het grote nadeel van telen in potten en bakken, de plant wordt in zijn wortelen beperkt en/of de potgrond droogt snel uit door de zon. Zo moet ik in de zomer mijn tomaten in pot meerdere keren per dag water geven.

Geplaatst:

Nou vandaag 2 x water gegeven, en inderdaad het droogt wel snel uit,maar ik wil het toch ook niet TE doen. Maar het zijn maar 3 takken zeg maar, en om 21.30 uur worden ze weer bijna normaal. Dus misschien toch gewoon de warmte?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...