6 mei. Begin van de fruitkooi.
Dit deel van tuin 1 krijgt een fruitkooi. Voor de aardbeien, maar ook zeker voor de fruitstruiken. Er komen er veel meer.
Op de betonnen bandjes komen latten, metalen paalpunten en palen ( 44x44mm ) Hier het begin. We doen daar wel even over. Geen haast. de 1e 2 foto's van vanmiddag. Morgen verder.
Alle ingediënten : tuinhouten ( geïmpr ) latten van 2.40m lengte. Palen van 2.10m hoog. Verzinkte paalpunten die de grond in gaan. Lengte kooi: 9.60m breedte: 3.96m. Hoogte: 2.15m
De wanden en het dak wordt van zwart net, Misschien de onderste halve meter van de wand van kippengaas groen. Weet ik nog niet. Ik ga eerst netten proberen.
Bouwen doe ik niet zelf overigens ( ik lag te slapen in de schaduw tijdens dit deel ), maar een collega helpt me.
Aanbevolen reacties