Bart's Moestuin
Goedemorgen,
Hier ook maar een topic met een stukje tekst uit mijn voorstel topic.
Momenteel zijn we aan het kijken naar een woning om te kopen (wonen nu nog in een huur woning) wat me eigenlijk een beetje tegen houdt een kas te kopen/maken
Ja maken, ben zelf interieurbouwer en ben daardoor wat eigenwijs, vind de aluminium/glas kassen tamelijk duur en denk dan dat moet ik van goed behandeld hout zelf ook kunnen.
De mogelijk koop van een huis houdt me ook tegen om te investeren in een kas.
Gelukkig hebben we een mooie tuin met voldoende grond en een mooie grote vensterbank op het WZW wat goed werkt voor het voorplanten binnen.
Ik zie veel termen en rassen voorbij komen en zo diep zit ik nog niet in de materie.
Wat heb ik nu dan wel staan:
Volle grond:
Puntpaprika
Courgette
Komkommer
Veldsla
Wortels
Herfstprei
uien
Binnen voorgeplant:
cherry tomaatjes
Chinese boontjes
Stokbonen (ja kan ook buiten maar dacht binnen sneller te kunnen kiemen)
Tomaten (heb een tomaat uit de winkel open gesneden, zaadjes eruit gehaald laten drogen en gezaaid als experiment)
Paprika (heb een gele paprika uit de winkel open gesneden, zaadjes eruit gehaald laten drogen en gezaaid als experiment)
Galia meloen (heb een meloen uit de winkel open gesneden, zaadjes eruit gehaald laten drogen en gezaaid als experiment)
Het meeste wat buiten staat ik redelijk volgens de moestuin schema’s optijd geplant denk ik , wat binnen staat is wat laat maar ben ook nog echt een “groentje” wat natuurlijk een toepasselijke term is in deze wereld
Zal vandaag eens foto's gaan updaten
Groet Bart
Aanbevolen reacties