Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

sjefsk

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dorian startte met het volgen van sjefsk
  2. En toen deed de website het weer..
  3. Als ik bovenstaande doe, dan kan ik niet op uploaden klikken :s Ligt dat aan mij of zijn er meer mensen die daar last van hebben?
  4. Nou, ik heb dus een keer gelezen dat ondanks dat het een tropische vrucht is toch te kweken is in Nederland. En wat ik daar toen uit begreep hoeft dat niet perse in een kas. Het vervelende is dat die website geen tekst meer geeft :s. Deze tijd van het jaar krijg ik altijd wel zin om naar die contreien te gaan haha
  5. sjefsk reageerde op sjefsk's topic in Voordeur
    Ik woon in een hoefijzervormig gebouw dus moet altijd even gokken hoe het precies is hehe. Maar op een gewone normale zomerdag staat de zon van 's ochtends vroeg tot dat hij ondergaat op mijn ramen. Op de "schaduw-bak" staat in principe amper tot geen wind, behalve als het zo waait als van de week, maar dan waait het in elk hoekje en gaatje :s Als dat de algemene conclusie is ga ik snel aan de klus Als ik zo ver ben zal ik uiteraard foto's maken!
  6. Heeft iemand ervaring met een lychee? Ik kan weinig knap informatie vinden op internet.
  7. sjefsk reageerde op sjefsk's topic in Voordeur
    Iedereen bedankt voor je reactie! De opzet zal niet zijn om nooit meer groente en fruit te hoeven kopen, daar is simpelweg te weinig ruimte voor. Maar ik vindt het gewoon leuk om te doen . @Rantje: Met schaduw bedoel ik echt 100% schaduw. Ik zal morgen foto's maken voor de beeldvorming, nu zie je ook niet zoveel he . @RvO: bedankt voor de linkpagina tip, die was ik nog niet tegengekomen. Ik zat net nog even na te denken over hoe ik het zelf zou willen , graag jullie mening: De bak aan het parkeerdek (1m lang) halve dag zon: - mini perzik - aardbeien Daarnaast (al in potten) de peer en de appel. Bak op het zuidwesten (2m lang of 2x 1m): - sjalotten - prei (eventueel) -knoflook Bak op het zuidwesten (3m lang of ook opgedeeld): - diverse sla - diverse kool - rawit(als ik dat kan vinden, tot nu toe niet gelukt :s) - Diverse kruiden De rawit kan desnoods ook binnen achter het raam. Dan rest mij nog de bak ik de schaduw waar ik geen idee heb wat ik er mee moet.
  8. sjefsk reageerde op sjefsk's topic in Voordeur
    Ik ben overigens grootverbruiker van sjalotten/uien, knoflook en rawit/pepers.
  9. sjefsk plaatste een topic in Voordeur
    Hallo allemaal, Ik zou graag het een en ander willen kweken, nu heb ik geen tijd om een heel moestuin te beginnen en heb ik geen tuin . Ik woon in een appartement (op de eerste verdieping) zonder balkon, maar ik heb wel voor het raam (buiten) een richel van 35cm breed en +/- 3m lang en een richel van 35cm breed en +/- 2m breed waar ik eventueel een bak kan maken die ik kan vast haken zodat hij er niet af valt. Er staat de hele dag zon op. Nu vraag ik mij af of dit een idee is wat haalbaar is. Ook gezien er redelijk wat wind op kan staan. En deze niet al te diep kan zijn, ik denk ongeveer 40cm. En dus ook niet te veel de hoogte in want dan heb ik geen uitzicht meer . Maar wat zou er dan in verbouwd kunnen worden? Ook gezien niet alles in het grond kan en dezelfde voeding nodig heeft (neem ik aan). Ik bedenk me net dat ik eventueel ook de bakken kan maken van 1m lang de stuk. Tevens heb ik de mogelijkheid om een bak te bouwen van +/- 50/60 cm breed en 2m lang echter staat deze dan volledig in de schaduw. Gezien de schaduw denk ik dat dit onbegonnen zaak is. Gezien ik aan een parkeerdek woon heb ik nu een perenboom(pje) en een appelboom(pje) aan het parkeerdek staan welke de halve dag in de zon staan. Deze zijn beide al een heel stuk gegroeid, ong 15/20cm afgelopen jaar. Ik zou hiernaast eventueel een bak kunnen zetten van ongeveer 1m om niet te veel gezeur te krijgen met de vve . Ik vond op internet een mini perzik die ik daar wel in zou willen met bijvoorbeeld de rest aardbeien. Ik hoop genoeg informatie te kunnen krijgen of dit allemaal haalbaar is en zo ja, wat kan ik kwijt. Alvast bedankt! Gr, Jeffrey

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.