Ga naar inhoud

Yvonne

Members
  • Aantal items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

1 Volger

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    tilburg
  1. Heeft iemand enig idee hoe deze aardbei aan zijn vreemde vormen komt? Iets met de bestuiving verkeerd gegaan soms?
  2. Yvonne

    Bio toilet

    Ja, die site had ik ook al gezien, maar dat lijkt me voor een volkstuin niet zo fijn/handig, want het vergt toch veel meer onderhoud en discipline. Wel een optie voor eigen gebruik of als er niet zoveel personen gebruik van maken (als het doorgaat komen er zo´n 80-100 tuinen).
  3. Yvonne

    Bio toilet

    Het zou inderdaad nogal schelen als je bijv. vanaf 1 november tot 1 maart geen toilet zou hebben, dat is toch 4 maanden. Wat betreft de rioolbelasting: die is tegenwoordig ook niet mis, zodat het al bij al misschien toch een goeie optie is om zo´n huurtoilet te plaatsen.
  4. Yvonne

    Bio toilet

    Bedankt allemaal voor jullie reacties. Ik heb een mail gestuurd naar het bedrijf van Ecotoilet en kreeg al snel een prijs door: € 30 per week (€1560 per jaar). Dat vind ik toch best veel geld, maar ik kan het de gemeente t.z.t. natuurlijk in overweging geven.
  5. Yvonne

    Bio toilet

    Ik ben momenteel bezig een volkstuincomplex in Tilburg op te zetten. Om financiele redenen gaat dat nogal moeizaam bij de gemeente. De begroting voor de riolering is bijv. al 20.000 euro! Mede om die reden ben ik op zoek naar info om een toilet op een andere manier te realiseren; een soort bio-toilet. Ik kan op internet niet zoveel ervaringen hierover vinden. Heeft iemand hiermee ervaring? Zou dit kunnen werken op een volkstuinencomplex? Ik heb wel gelezen dat er wat meer onderhoud aan zit dan bij een toilet met riolering.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...