Vroeger was ik ooit al eens lid hier. Het forum weer tegen te komen na jaren afwezigheid geeft me kriebels in mijn buik.
Ondanks het feit dat ik chronisch ziek ben, heb ik de afgelopen 15 jaar in goede periodes veel mogen doen wat hier op het forum gedaan wordt.
Een klein moestuintje in borders, aardappels in tassen of rechtstreeks in de tuin (mini grasveldje).
Een plastic kas (drama) haha.
Ik heb kaas mogen maken, waarvan ik persoonlijk alleen de geitenkaas van rauwe melk lekker vond, de rest was altijd iets te zuur van smaak.
Ook heb ik veel mogen bakken. Met veel succes zeg ik stiekem. Ik bakte alleen met echte Spelt uit Duitsland. Geweldig en heerlijk.
Maar dit is helaas al weer lang geleden allemaal.
Door de vele pijnmedicatie werd ik nog vermoeider dan ik altijd al was.
De laatste jaren ben ik een hobby kippen fokker geworden. Ook helemaal geweldig! Zonder de hulp en ondersteuning van mijn man zou ik dit niet kunnen, want de eieren moeten uitgebroed worden, daarna hebben de kuikens veel zorg en liefde en verzorging nodig om leuke tamme kippen te worden.
Door mijn zoektocht naar informatie over de Poule de Bresse kip kwam ik hier weer terecht, dus heb me per direct weer aangemeld, ondanks dat ik de informatie niet eens gevonden heb haha.
Maar het is leuk hier weer te zijn!
Groetjes HobbyFokker