Hallo allemaal,
Ruim een jaar geleden zijn wij verhuisd, en pas nu zijn de tegels de tuin uit. Helaas te laat voor mijn "erfstuk" rabarber, maar de Egyptische ui heeft het wel goed gedaan in de bakken, superveel jonkies in potjes nu.
Nu kijken we dus het gras omhoog in de nieuwe tuin, en heb ik twee 60x80 palletranden klaarstaan om nog in de herfst iets in te kweken.
Op het wensenlijstje staan sjalotten (planten in najaar), maar ook dingetjes die het goed doen onder een poly tunneltje.
Dan nu de vraag die me deed besloten me aan te melden: doet het de sjalotten kwaad als ze ook in deze koude bak komen te staan?
Voor hardneck knoflook vermoed ik dat het niet zo handig is omdat die wat kou willen voelen, maar voor de sjalotten weet ik het niet.
Ik heb nog geen plantsjalotjes in huis, dus kan de soort er nog op kiezen.
Alvast bedankt, en hoi!