-
-
Aanbiedingen voor de moestuin 2016
aankomende donderdag is het bij de lidle weer tuinspullen: http://www.lidl.nl/nl/Offerdate.htm?id=855 onder andere simpele folietunnels en kleinigheden
-
Nieuwe tuin, wat te doen?
ik ben geen expert maar in mijn ogen(met kennis die ik hier gelezen heb) lijkt het een veen grond te zijn. Het is in iedergeval niet een zand grond dat is zeker! ik heb het hele plan nog niet af maar dit is wat ik tot nu toe had(moest het volgens bepaalde richtlijnen van de vereniging indelen) waarbij het fruit gedeelte dan onder het voorheen bestraatte stuk ligt. het is 'oude paardenmest volgens mij 1 jaar oud, tenminste dat is mij verteld... De tuin is al jaren een moestuin, het complex bestaat al dik 25 jaar dus ik denk dat het ook al zolang een moestuintje zal zijn geweest
-
Nieuw hier
naja dat is dan een verslaving die ik niet zo erg zou vinden!
-
Nieuwe tuin, wat te doen?
Hoi allemaal, bij voorbaat bedankt voor al het advies, voor als ik zo onaardig ben om dat te vergeten! Ik heb dus sinds kort een (moes)tuintje gekregen op een complex in de buurt welk voor mij de volgende indeling had: De vorige 'eigenaar' had altijd de delen die aangegeven zijn elk jaar netjes bemest zoals het hoort, echter had hij altijd het einde van de tuin bestraat waar hij dan kon gaan zitten. Ik vindt deze 'zithoek' een beetje zonde van de ruimte en wil hier ook groente en fruit gaan verbouwen. Mijn vragen heirover zijn dan ook: - de bemeste delen hoef ik niet om te spitten toch? - moet ik wel wat mest uitstrooien/mulchen op de vroeger bemeste delen? - als ik het bestraatte deel ga omtoveren tot een eens tuk grond voor teelt, moet ik dan de mest erin spitten om net als bij de rest het er gewoon over uitstrooien/mulchen? nogmaals bij voorbaat dank!
-
Nieuw hier
het lijkt anders aardig groot maar het is een leuke uitdaging en ga er vol goede moed beginnen!
-
Nieuw hier
Ik zal mijn best doen niet je ongelijk te bewijzen dank jullie!
-
Nieuw hier
Hoi allemaal, bij deze wil ik mij graag even voorstellen; ik kijk (zoals anderen waarschijnlijk) alweer een tijdje mee maar had nooit een account aangemaakt. Ik ben gevonden met een stel potten en vierkante meter tuintjes op mijn balkon vorig jaar en wilde toch wel graag aan het echte werk beginnen. Aansluitend op mijn voornemen ben ik sinds 1 januari dan ook trotse huurder van een volkstuintje van 100m2 in een complex in de buurt! Het word toch wel even wennen om de aarde te verbeteren dan om gewoon een paar zakken kant en klaar in de potten en meter tuinen te gooien maar ik heb er zin in! Bij voorbaat excuses voor alle mogelijke domme vragen en ook alvast bedankt voor de moeite die genomen wordt om deze te beantwoorden!
sjoerd92
Leden
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht