Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Sunny86

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Sunny86 reageerde op Sunny86's topic in Voordeur
    Thnx Jorieke voor de tip, ga ik ook proberen! leuke website ook trouwens!
  2. Sunny86 reageerde op Sunny86's topic in Voordeur
    Dank je wel voor de tip Harms! We zijn met een enorme verbouwing bezig en de druif moet waarschijnlijk t veld ruimen we gaan hem proberen te herplanten maar ik heb geen idee hoe succesvol dat gaat zijn. Heb je daar toevallig ervaring mee? Groetjes Sun
  3. Sunny86 reageerde op Sunny86's topic in Voordeur
  4. Sunny86 reageerde op Sunny86's topic in Voordeur
    Dankjewel Mellie!
  5. Sunny86 reageerde op Sunny86's topic in Voordeur
    Wat leuk Charly! Ik moet heel eerlijk zeggen dat er een hobby imker bij ons komt en dat we er zelf niet veel aan doen. We hebben speciale kasten die alleen latten hebben en geen raten. Op die manier kan de bij helemaal zelf haar nest bouwen, maar je kunt er niet goed honing uit halen. Misschien een paar potjes per jaar. Dit is dus puur ingericht voor het voortbestaan van de bijen. Ik merk wel dat onze tuin er enorm baat bij heeft. Bomen geven bijvoorbeeld veel meer fruit nu! En het is gewoon heel gezellig al dat gezoem!
  6. Sunny86 plaatste een topic in Voordeur
    Hi! Ik ben sunny en ik ben nieuw hier. Ik woon in een klein dorp in noord Holland met een flinke tuin. Wat staat daar in? Oude hoogstam appels en peren, pruimen, bramen, frambozen, witte, rode en zwarte bessen, hazelnoten, walnoten, een druif (eerlijk gezegd is die echt niet te eten zo zuur!), rabarber, en dan heb ik dus nog een moestuin van 6 bij 12 en een los kruidentuintje. Daarnaast nog kippen en bijen en dan nog drie katten, een vijver met karpers en twee honden! Dit jaar zijn we druk met verbouwen dus hebben we er eigenlijk niet zo veel aan gedaan, Dus de foto's zijn van vorig jaar... ik ben erg geïnteresseerd in moestuinen, koken en dieren.
  7. Hi, ik ben nieuw hier, ik vond vanochtend vlakbij de moestuin twee paddenstoelen. Een is een hazenvoetje, maar die ander?!? Iemand enig idee? Hij heeft geen lamellen(is dat het goede woord??) maar een soort ronde putjes aan de onderkant zie ook foto, en hij is heel groot. Ben heel benieuwd wat het is? Zit op een dode els volgens mij?

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.