appelsientje 60 Geplaatst: 30 april 2014 Geplaatst: 30 april 2014 Ik zoek een goeie PH meter wie weet welk merk ik dan het beste neem en waar te koop? Quote De aanhouder wint...niet geschoten is altijd mis!
Erny Geplaatst: 30 april 2014 Geplaatst: 30 april 2014 Wat bedoel je precies met "een goede"... ?Dat hangt namelijk af van waar je hem voor wilt gebruiken. Voor het meten van de zuurtegraad van je grond heb je geen duur ding nodig. Voor aquaria bijvoorbeeld dan wel weer... Prijzen van die dingen verschillen enórm. Ligt er ook aan wat je te besteden hebt. Als ik jou was zou ik op ebay gaan rondkijken...Dat is in ieder geval goedkoper als in/op Nederlandse shops/sites. De mijne kostte uiteindelijk 7,50, gratis verzending en was binnen anderhalve week aangekomen.http://www.benl.ebay.be/itm/LCD-Digital-pH-Meter-Tester-Pocket-Mini-Pen-for-Aquarium-Pool-Water-Calibration-/261295247942?pt=US_Garden_Tools&hash=item3cd6691246Maar heb dus géén idee hoe goed ie is. Ik ben voor de goedkope optie gegaan. Quote
appelsientje 60 Geplaatst: 30 april 2014 Auteur Geplaatst: 30 april 2014 Ik bedoel met een goeie een betrouwbare voor de ph van de grond te meten. Quote De aanhouder wint...niet geschoten is altijd mis!
Erny Geplaatst: 30 april 2014 Geplaatst: 30 april 2014 Voor grondmeting hoeft de pHmeter al minder nauwkeurig te zijn als voor bijvoorbeeld aquaria of meten van voeding voor planten. Je kan het zo duur maken als je wilt... maar of dat ook nodig is?Een goeie zou bijvoorbeeld de "PH meter AD100 ADWA" zijn, maar daar betaal je dan wel weer zo'n 50 euro voor... Er zijn er ook van een euro of 20 - 30...En dan bijvoorbeeld deze van ATC, hier voor 15 euro http://www.lightinthebox.com/nl/ph-2011-0-8-4-cijferig-lcd-high-precision-ph-meter-test-pen-w-back-light-rood-zilver-4-x-ag13_p1207265.html?currency=EUR&litb_from=paid_adwords_shopping&gclid=CPehvamyib4CFWUOwwodBF8AZg Net wat je wilt. En dan dus de merkloze varianten waaruit ik heb gekozen, de prijzen variëren dan van 7 tot 15 euro (voor hetzelfde ding zo te zien). Denk dat een phmeter onder de 20 euro prima zal voldoen aan jouw doeleinden...Maar... heb er verder dus nog geen ervaring mee... (nog niet aan het uitproberen toegekomen ) alleen veel over nagevraagd en gelezen tijdens speurtocht naar eigen pH en EC meters. Er is vast wel iemand met praktijkervaring? Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.