Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik kwam laatst ergens een basilicum boompje tegen, jawel die bestaat echt!

Maar nu kan ik maar op een plaats vinden waar je deze kunt kopen en daar zijn ze uitverkocht.

Weet iemand toevallig waar zo'n boompje te verkrijgen is? Liefst in de regio noord-Limburg. Thuis bezorgen kan ook.

Geplaatst:

Kwekerij Bastin in Z-Limburg.

Echt een boompje of zelfs struik is het niet hoor; bij vorstvrij overwinteren lijkt het er wel op ja.

Geplaatst:

Jawél hoor. Nee, inderdaad niet dat produkt nee. Niet in die vorm en misschien zelfs niet in die maat. Maar het soortje Basilicum verkopen ze daar wel, wat je dan zelf kan doen opgroeien naar een dergelijk produkt.

2 jaar terug had ik een mooi soortje, wat hoogstwaarschijnlijk hetzelfde soortje is als jouw voorbeeldfoto. Vrij kleinbladig, snelverhoutend en eigenlijk bijna een struik. Zou je het kunnen overhouden de winter door ( een heel gedoe ) kun je dat soortje zo doen opgroeien ja.

Het struikje had ik betrokken ( over de post ) via Bastin. In 1 seizoen tot een 80 cm hoge compacte pyramide laten groeien. ( niet bloeiende variant , ietsje koude verdragend zelfs. Ben de naam kwijt. )

Geplaatst:

Mijn excuses. Dat is inderdaad een product en niet een soortje Basilicum zelf.

 

Bit moet ook af en toe es zijn mond houden

  • 6 maanden later ...
Geplaatst:

Hallo .

 

 

Ben sinds zojuist lid geworden van deze site .

Ik kwam je vraag tegen , inmiddels wel voorzien denk ik .

ik heb gisteren bij ah een basilicum boompje gekocht voor 3.99.

Mocht je nog niet geslaagd zijn , bij deze dan

 

Mvg Greetje

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...