Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoi iedereen,

 

In mijn kippenren staan sinds vorig jaar een fallgold framboos en een boysenberry. Nu zaten er op de herfstframboos op het stukje tak van vorig jaar wel enkele frambozen, maar de 3 nieuwe stengels, die er nochtans gezond uitzien, hebben nog geen knopen of bloemen.

 

Nu heb ik proberen op te zoeken of dit normaal is, maar vond enkel info over de oogstperiode, en niet over wanneer de eerste bloempjes er zouden moeten zijn.

 

De boysenberry staat wel al vol kleine vruchtjes.

 

Weten jullie of deze gwn nog moeten komen?

 

Bedankt! 

  • 3 weeks later...
Geplaatst:

Bedankt! 

 

2 van mijn 3 nieuwe stengels hebben nu knopen en zien er vrij goed uit, maar de 3e stengel ziet er maar ziekelijk uit. Van beneden uit zijn de bladeren geel beginnen verkleuren.

 

Heb bijgemest met meststof voor kleinfruit, maar lijkt niet geholpen te hebben. Zal er straks een fotootje van nemen en posten. 

 

Deze framboos staat wel in de kippenren, waar een paar andere frambozen (tegelijk geplant) het niet overleefd hebben. Kan dat door een teveel aan iets komen dat in de kippenmest zit? 

 

In dat geval zou ik hem terug kunnen uitgraven om te verhuizen naar een kipvrije zone... 

 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...