Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Tuin Journal: 13 maart t/m 15 maart 2015

Ondanks het mindere weer, heb ik mijzelf toch heerlijk vermaakt op de moestuin. Helemaal 100% weet ik niet meer wat ik wanneer precies heb gedaan, maar ik grote lijnen moet het wel kloppen denk ik haha.

 

Op vrijdag ochtend even lekker met de hond richting de moestuin, een deel van mijn tuin ligt nog bezaaid met onderdelen van mijn oude kas. En jongens wat zie ik er tegenop om dat uit te moeten zoeken. Maar ja, wil ik de tuin heerlijk op orde hebben, zal ik er toch echt aan moeten geloven.

Uiteindelijk viel het wel mee, het zwaarste werk was het verslepen van het gigantische stuk plastic dat vrij zwaar weegt haha. Ik had heel de boel onderverdeeld in 7 onderdelen.

 

  • * Zooi (kapotte onderdelen)
    * Plastic
    * Ijzer dat weg mag
    * Ijzer dat nog hergebruikt gaat worden
    * PVC buizen
    * Tonkinstokken
    * Kleinere bamboestokken

 

Volgende stap in de bende, is het weg brengen van het puin (kapotte bamboe stokken, paaltjes die door moeder natuur zijn afgebroken, etc). Maar het feit dat het nu al gesorteerd is, geeft toch al veel meer lucht.

 

Omdat vrouwlief ‘s middags ergens heen moest en de kleine uit de peuterspeelzaal gehaald moest worden, besloten redelijk op tijd naar huis te gaan. Nog wel even een rij wortelen gezaaid onder folie.

 

Op zaterdag, samen met iemand van het complex, mijn oppot tafel in elkaar gezet. Tip, gebruik geen accuschroefmachine van IKEA, want opgeladen ging hij maar 1 schroef mee, daarna was de accu leeg (of ik verg gewoon teveel van mijn apparatuur haha). Gelukkig had die man die meehielp een hoop spijkers, dus daar lukte het ook handig mee.

 

oppot-tafel-69301426492926.jpg

Oppot tafel

 

Daarna met een vriend het plastic van mijn oude kas opgevouwen en netjes opgeborgen. Ook meteen mijn toekomstige bonenveld omgespit. ‘s Avonds met vrienden uit eten geweest en weesten bowlen.

 

Zondag, ja zondag was een vrij korte tuindag voor mij. Maar het was een tuindag

Althans, om 5 uur in de avond naar de tuin gegaan om mijn aardappelen in de grond te stoppen (7x Dore en 7x Eigenheimer). Meteen ook mijn avocado plant / boom, die ik vorig jaar uit een avocado pit heb opgekweekt, overgepot in een grotere pot zodat hij lekker door kan groeien.

 

Dat was mijn weekend even in een notendop.

Op naar een zonnige week, met hopelijk veel tuindagen/avonden!

 

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.