Een seizoen testen en proberen met jeroen
Hoi,
Zoals de topic naam al doet vermoeden ga ik dit jaar het een en ander proberen.
Afgelopen twee jaar zaaide ik wat ik lekker vond, dit keer wil ik meerdere soorten proberen.
Dat wil dus zeggen dat er meerdere soorten radijsjes, wortelen, komkommer/augurken, sla en tomaten enz gezaaid gaan worden in kleine hoeveel heden om te kijken wat het beste werkt voor mij.
Nu ben ik maar een beginner maar houd van experimenteren.
Liever nu een jaartje aanklooien om daarna een lekkere en goede oogst te hebben dan de helft weggooien omdat het niet bevalt of ze niet aan de groei krijgen.
Ik zaai al mijn zaden in de garage in een kleine growroom en trek daar de planten wat voor om ze daarna uit te poten in mijn moestuin bakken op het dakterras.
De growroom onder de werkbank in de garage.

Zo staat de growroom er nu bij. Vanaf het najaar tot nu heb ik hieruit kunnen oogsten, sla, tomaat, kruiden, aardbei enz.
Nu ben ik ruimte aan het maken om te zaaien en op te laten groeien.

Tomaten en selderij oogst ik er nog steeds uit. grondkers/annanaskers en paarse pepers zijn ook al bijna rijp.



Groeten,
Jeroen
Aanbevolen reacties