Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Zoals iedereen weet die mijn vorige post heeft gelezen had ik enkele weekjes geleden boerenkool, broccoli en sla gezaaid. De broccoli doet het zeer goed:

0EDAD76D-650C-4B15-A125-FBC4299A0735.thumb.jpeg.1af9169cfdc37e3306ca594733826ba4.jpeg
 

Sinds één van de broccoli’s is opgegeten door een verwenste slak, heb ik maatregelen genomen en een heleboel klein gesnipperde eierschalen om mijn plantjes gelegd. Helaas is een van mijn broccoli’s omgeknakt. Maar niet getreurd! Deze broccoli zat nog vol kracht en ik heb hem in een schaaltje water nieuwe worteltjes laten maken, met succes!

8144D625-9E59-4C2B-861E-A28FA154A0A9.thumb.jpeg.5572eaf1183b7a3a05989d7ac9d4ef24.jpeg
 

Vandaag heb ik hem kunnen omplanten in deze maatbeker waar ik de broccoli verder laat aansterken. 
D56D3E08-75B2-4053-A350-8FD20BC1A545.thumb.jpeg.3d130b2f03d20a84b156b78e2f153cc3.jpeg

 

Dankzij de foto van @Beukwood weet ik nu hoe een slaplantje eruit ziet! Er zijn twee slaplantjes uitgekomen:

929B52E8-C57D-437A-B089-A70FCEED6975.thumb.jpeg.a639a19a571ba24c1958510b38db73e9.jpeg
 

Helaas moet ik melden dat de 3 boerenkolen niet opgekomen zijn. Dus… heb ik er nu 11 achter glas gezaaid 😀

Maar dat is niet alles, ik heb ook nog 14 radijs gezaaid! 
En over een paar dagen komt er ook nog een pakket aan met nog meer zaadjes die ik ga planten, ik zal onthullen welke het zijn in mijn volgende post. Tot dan!
 

2 reacties

Aanbevolen reacties

Beukwood

Leden

Geplaatst:

Wat goed zeg dat je de broccoli een tweede leven hebt gegeven! Ik wist niet eens dat dat kon :) 

 

dat slaplantje dat ik op de foto had gezet voor je zit nu trouwens in een maagje van een geniepige, nu dode naaktslak in mijn tuin… 😢

Maarten V.

Leden

Geplaatst:

Nee, dat wist ik ook niet! Ik heb het gewoon geprobeerd en hoopte er het beste van. Dus als jij zoiets meemaakt, geef dan niet te snel op, een jong plantje heeft meestal nog de kracht om nieuwe worteltjes te maken :)

 

Dat mooie lieve slaplantje is opgegeten?! Wat vreselijk triest! Dat plantje zag er nog zo goed uit en het heeft me zelfs geholpen mijn eigen slaplantjes te herkennen 😭

Afschuwelijke slakken, ik heb net trouwens nog een slakken nest uitgeroeid. Ik zit echt niet op nog meer slakken te wachten. 

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.