Ga naar inhoud

Pompoen123

Members
  • Aantal items

    11
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Pompoen123

  1. Sluit dit aan bij de wortellziekte?
  2. Beste mensen, mijn komkommerplant hangt de laatste tijd erg slap en het blad voelt een beetje verdroogd. Ook zijn de jonge komkommers al geel. Een water probleem kan het niet zijn denk ik omdat het de laatste tijd heel veel heeft geregend. Ook is het gekke dat de ene plant slap blad heeft terwijl een plant 1m verderop daar geen last van heeft. Weet iemand waardoor dit komt en hoe dit op te lossen is?
  3. Voor de sier wegleggen( denk niet dat hij zo goed smaakt) Ook gaan we er zaad uit winnen voor volgend jaar.
  4. Voor de geïnteresseerde, De pompoen is eraf. 44,4kg!
  5. Zoals u hier zit lig een andere pompoen van mijn een beetje ongunstig. Hij drukt de hoofdrank helemaal weg. Is dit nog op te lossen of niet?
  6. Iemand nog een goede tip om reuzepompoen water te geven. Er hangt nu een aan van 22,5 kilo. En aangezien er geen regen gaat vallen de komende tijd moet er weer water gegeven worden. Heeft iemand hier ervaring mee of een goed idee?
  7. @rorror Enorm bedankt!
  8. Ja klopt. Er staat dat de verbinding niet privé is. En als ik wel naar de website ga er financiële gegevens kunnen worden gestolen. Waarschijnlijk heeft iemand de site overgenomen en probeert zo iemand in de val te lokken. Erg jammer. De site heet tuinadvies.be
  9. @Frans Bedankt voor uw reactie! Ik heb het forum gevonden. Echter is het zo dat de verbinding onveilig is op dit forum. Erg jammer maar het is niet anders. Toch bedankt dat u moeite heeft gedaan om het andere forum op te zoeken. Ik ben hier al blij mee.
  10. Beste Frans, ik kan het oude topic niet vinden. Weet jij misschien hoe deze heet?
  11. Pompoen123

    Reuzepompoen

    Beste mensen, Ik heb sinds dit jaar reuzepompoenen geplant. Ik heb geen idee welk zaad het is, maar had hier enkele vragen over. Er hangt nu een mooie reuzepompoen aan. De pompoen zit aan de hoofdrank. Er zitten ook al enkele secundaire ranken aan. Moet ik de rank achter de pompoen afknippen? Moet ik de secundaire rank afknippen? waar op de rank moet je hem afknippen? Achteraan of vooraan? Bij voorbaar dank.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...