Ga naar inhoud

missnynke

Members
  • Aantal items

    7
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    friesland
  1. Persoonlijk vind ik doornloze bramen vaak tegenvallen qua smaak, ik vind de wilde lekkerder. Ook de boysenberry vind ik erg zuur. De Tayberry is ook een kruising, maar veel zoeter. Mini-kiwis zijn ook erg lekker
  2. Hallo Manowar, In je link staan pawpaws, klopt dat? Wij deden vanuit Friesland (nl) mee aan de Europom, en hadden inderdaad een tros met 4 pawpaw vruchten in de venster liggen, bedoelde je dit? Deze vruchten hebben echter niks met peren te maken, ze zijn familie van de Magnolia!
  3. Williams Bon Chretien? Die heeft een sterlke muskussmaak!
  4. toch geen signe tillish, maar wat het wel is? Is de appel al wat zacht, of nog knapperig en iets onrijp?
  5. De meeste zuilappels vallen wat tegen qua smaak, maar Red River, Goldengate en Blue Moon vind ik opvallend lekker
  6. Determineren van een foto is lastig, maar de kleur, grootte en vorm doen denken aan Bramley's Seedling.
  7. Hij heeft de ribben en de vettige schil van de Signe Tillish, die worden komende 2 weken rijp (in dit bijzonder vroege fruitjaar) Hij wordt dan nog geler, met soms een zalmroze blosje. Een erg lekkere appel!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...