Ga naar inhoud

Jolan

Members
  • Aantal items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Hoeksche Waard
  1. Jolan

    Hallo allemaal

    Bedankt allemaal. @Helly, ik kan me inderdaad goed voorbereiden en dat is wel nodig ook want ik heb nog nooit een moestuin gehad. Heb wel eens wat kruiden in de tuin gehad hier, maar verder....nee, dus kan ik me mooi verdiepen in alles en dan inderdaad volgend jaar goed beginnen. @Lisa, Shih Tzu's zijn geweldige hondjes ja en na onze verhuizing komt er nog een herplaatsertje bij ons wonen. Dus dan heb ik twee Cavaliertjes en twee Shih Tzu's, maar dan is het kwartet compleet en komt er een bordje op de deur met "no vacancy"
  2. Jolan

    Hallo allemaal

    We hebben nu enkel borders en die laten ze redelijk met rust...alhoewel die Japanse/Tibetaanse wel van het dwars door de borders racen houd Dus ik wil mijn moestuin toch wel gaan afzetten denk ik, zeker omdat die "machientjes" van mij gek zijn op sla, komkommer, tomaat en... nou ja alles wat eetbaar is haha. @ Eva, ik ben zo slim (ahum haha) geweest om al mijn potten al in te pakken, dus dat gaat niet meer lukken. Ook ben ik bang dat ze dan misschien te weinig zorg krijgen omdat we over 2 weken al gaan beginnen met klussen enzo. Dus dan zitten we een paar dagen daar en dan een paar dagen hier enz... Ach misschien zit alles mee en zitten we er sneller dan ik denk en kan ik dan nog wat doen.
  3. Jolan

    Hallo allemaal

    Ik zal volgende maand een foto maken van die perenboom. Misschien kan iemand hier me dan vertellen wat voor soort het is? Ik had inderdaad gelezen dat je fruitbomen het beste in het rustseizoen kan planten, dus vandaar dat ik dat in ieder geval wil doen. Met veel andere dingen voor de moestuin zal het te laat zijn vrees ik, dus dan heb ik in ieder geval nog wat kunnen doen dit jaar haha
  4. Jolan

    Hallo allemaal

    Ik ben Jolanda, 34 jaar een woon samen met mijn vriend en onze hondjes (2 Cavalier King Charles Spanieltjes en 1 Shih Tzu) in de Hoeksche Waard. Hier hebben we een erg onderhoudsvriendelijke tuin en weinig ruimte voor een moestuin, maar dat gaat veranderen. We gaan binnenkort verhuizen naar Drenthe en daar heb ik eindelijk de ruimte voor een moestuin en komen er ook 4 kipjes (Cochin krieltjes) bij. Dus ik kom hier alvast het een en ander leren want heb nog nooit een moestuin gehad. Weet wel dat ik ook wat fruitboompjes neer wil zetten (er staat nu een perenboom en een appelboom, maar de peer is niet eetbaar werd mij gezeg...?). Voor groente is er ook plek genoeg, er is nu ook een soort van moestuin aanwezig dus ik kan mijn hart ophalen straks. Denk alleen dat het te laat zal zijn om nog echt wat neer te zetten als wij verhuisd zijn. Ach heb ik in ieder geval genoeg tijd om te leren en dingen uit te zoeken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...