Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Dennisverschoor

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dennisverschoor plaatste een topic in Groente
    Hallo allemaal, Ik heb een vraagje ik heb sla,broccoli en prei en tomaat geplant binnen in een kweekbomen van lidl Nu gaat dit niet helemaal goed ivm de warmte volgens mij de plantjes worden te dun en te lang. Kunnen jullie dit proces een proberen uit te leggen hoe je dit nou moet doen dus vanaf het zaad in het kweekbakje te doen.....? Want dit is wel zonde de tomaat gaat overigens wel goed maar die moet ik nog verspenen, maar de sla is hopeloos maar ja dat kon ook niet naar buiten ivm de kou. Ja misschien in de koude bak maar moet je daar dan niet gelijk in starten? Alvast bedankt weer.
  2. Ja perfect nu snap ik het dank je wel
  3. Hartstikke bedankt voor jullie antwoord dan laat ik het nog gewoon maar even een maandje liggen is het ook niet goed als je het al zou onder spitten eigenlijk? En corvk wat is spitten in een voortje?
  4. Hallo ik heb een vraagje ik heb zaterdag voor mijn tuin van 150m2 een grote aanhanger met paardenmest met stro gekregen. En deze heb leeggekruid en uitgevlakt over de tuin en nu ligt het nog op de aarde (zand grond) wat moet ik nu doen lekker laten liggen of op me gemak onder gaan spitten en is 1 steek dan genoeg? ik hoorde namelijk dat het niet goed is maar eerst een jaartje had moeten laten liggen. maar ik ben pas net sinds deze maand in het beheer van de tuin dus kon dit niet eerder doen. Is dit erg? En hoe moet je dit normaal aan pakken dan. alvast bedankt voor de moeite,
  5. Hallo allemaal ik ben Dennis en ben 26 jaar. Ik woon in Hillegom samen met m'n vrouw en zoontje van 2,5. Ook zijn wij net 12 weken in blijde verwachting van ons tweede wonder. Ik heb sinds 1 januari een groentetuin van 150 m² Hier stond al een dubbele koude bak op en ik heb vorige week een schuurtje gekocht, En hoop deze volgende week op te kunnen zetten. Als de vorst uit de grond is. Verder weet ik er niet veel vanaf dus zal ik jullie vaak op hulp vragen haha. Groetjes Dennis

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.