Ga naar inhoud

kwekertje

Members
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Hoi weer. Kent niemand de tuinkassenwinkel ? Inmiddels heb ik wat meer info over een kas die ze verkopen. Er zit 3 mm Hortiglas in, de kas is merkloos. Ik zou toch graag willen weten of er iemand op dit forum is die de tuinkassenwinkel kent en het verstandig is om een merkloze kas te kopen ? Er moet toch een bedrijf zijn die dat fabriceert ? Graag jullie reactie ! Kwekertje
  2. Dank je wel voor je antwoord. Heb inderdaad al een te koop gevraagd advertentie geplaatst. Zo'n folie kas vind ik gewoon niet mooi dus dat wordt hem niet. Heb nu op de tuinkassenwinkel een muurkas gevonden wat ik wel interessant vind. Heeft iemand van jullie daar wel eens een kas gekocht en wat zijn je ervaringen er mee ? Kwekertje.
  3. Beste moestuinliefhebbers ! Wat is het toch vreselijk moeilijk om een 2e hands muurkas te vinden voor een redelijke prijs. Overal al gezocht, marktplaats, speurders, tweedehandsnet etc. Nieuw vind ik ze gewoon te duur. Ik zoek een muurkas met afm. van 1,90 breed, 70 cm diep en 1.85 hoog. Dus dat zijn drie ruiten aan de voorkant met een deur. Er mogen best wel wat gebreken aan zijn en het mag ook best polycarbonaat beglazing zijn. Is er bij jullie nog iemand bekend in de tuinkring die een dergelijke muurkas weg wilt doen / wil verkopen voor een schappelijke prijs ? Ik hou me zeer aanbevolen ! Kwekertje.
  4. Je haalt me de woorden uit mijn mond. De laatste tijd wil het ook niet meezitten. Ben al een tijd bezig een 2e hands muurkas te vinden maar telkens is er iemand die het voor mijn neus weg gaat kapen. Doe ik soms iets niet goed op die ad sites ?
  5. Wat jammer dat deze topic niet is voortgezet ! Ik ben eigenlijk wel benieuwd of er in dit goedkope kasje ook polycarbonaat of glas in te zetten zijn ?