Ga naar inhoud

ies33

Members
  • Aantal items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    kleve
  1. Helaas is de kweker waar ik de geraniums gehaald hebt gestopt met kweken, was niet meer haalbaar het is nu een winkel met ingekochte bloemen.Met andere eigenaar. Het was een heel actieve zeer uitgebreide kwekerij. En misschien waren ze het laatste jaar wel overspannen aan het raken . Ik ga er maar vanuit dat er knolletjes in de potgrond zaten. wel grappig deze moeten heel klein zijn geweest zodat ze verstopt zaten. Dat daar toch nu al van die grote stevige begonias uit kunnen komen ! knap. Ik heb zelf wat begionia,s gekocht met kale stelen gevrommeld blad en rommelige bloemen. Die uit de kelder zijn veel mooier een dikke bos puntig blad met in het begin een rood randje . Geen steel te zien . De bloemen die nu komen zijn lekker simpel
  2. Waarom hangende geraniums wel ? Ik ga de foto,s zoeken. Ik heb nog foto van de geraniums uitgeschud met weinig aarde in de kelder. Zelf dacht ik dat ze gestekt hebben op een begonia knol. Ik kan echter nergens vinden dat dit gebruikelijk is of dat kan ?
  3. Ik heb mijn geraniums (staande) in de kelder laten overwinteren. Ze kwamen er beschimmeld uit. Echter toen ik de takjes wegtrok zat er bij de helft van de planten net onder de aarde heel kleine wit roze spruitjes. Snel groeide die uit tot stevige kropjes blad. Maar wat werden dit...... Het werden heel grote begonia planten met grote bloemen. Hoe kan dat ???
×
×
  • Nieuwe aanmaken...