Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

ies33

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door ies33

  1. Helaas is de kweker waar ik de geraniums gehaald hebt gestopt met kweken, was niet meer haalbaar het is nu een winkel met ingekochte bloemen.Met andere eigenaar. Het was een heel actieve zeer uitgebreide kwekerij. En misschien waren ze het laatste jaar wel overspannen aan het raken . Ik ga er maar vanuit dat er knolletjes in de potgrond zaten. wel grappig deze moeten heel klein zijn geweest zodat ze verstopt zaten. Dat daar toch nu al van die grote stevige begonias uit kunnen komen ! knap. Ik heb zelf wat begionia,s gekocht met kale stelen gevrommeld blad en rommelige bloemen. Die uit de kelder zijn veel mooier een dikke bos puntig blad met in het begin een rood randje . Geen steel te zien . De bloemen die nu komen zijn lekker simpel
  2. Waarom hangende geraniums wel ? Ik ga de foto,s zoeken. Ik heb nog foto van de geraniums uitgeschud met weinig aarde in de kelder. Zelf dacht ik dat ze gestekt hebben op een begonia knol. Ik kan echter nergens vinden dat dit gebruikelijk is of dat kan ?
  3. Ik heb mijn geraniums (staande) in de kelder laten overwinteren. Ze kwamen er beschimmeld uit. Echter toen ik de takjes wegtrok zat er bij de helft van de planten net onder de aarde heel kleine wit roze spruitjes. Snel groeide die uit tot stevige kropjes blad. Maar wat werden dit...... Het werden heel grote begonia planten met grote bloemen. Hoe kan dat ???

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.