Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

asc

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Ik zal mijn best gaan doen en jullie op de hoogte houden. Ik ben er wel achter gekomen dat sommige rassen niet zo geschikt zijn, omdat ze soms zeer gevoelig zijn voor ziektes. Dus die zoektocht is nog gaande. Ik had ze dit jaar in week 19 geplant buiten en de eerste takken in week 32, als je een kasje heb zou het sneller moeten gaan.
  2. Bedankt voor jullie reacties. Ik had het geluk dat ik aan wat pluggen kon komen dit jaar en ga er volgend jaar ook weer aan proberen te komen. Dan alsnog moet alles meezitten en heb je veel geduld nodig heb ik gemerkt. Vanuit zaad is het een kunst opzich inderdaad en het beschikbare zaad op internet vind ik duur (prijs per zaadje) en niet van voldoende kwaliteit naar mijn ervaring. Zaad is piep klein ja, een coating zou het zaaien eenvoudiger zou maken.
  3. asc werd lid van de community
  4. Ik vroeg mij af of er meer mensen zijn die lisianthussen in hun moestuin hebben gehad of hebben proberen op te kweken. Ik had ze zelf dit jaar staan en had een goede kwaliteit snijbloem (mede dankzij de goede zomer), zie foto. Het is geen gebruikelijke bloem in de moestuin, maar wel een hele fraaie. Bij deze dus ook de vraag naar jullie ervaringen/tips voor dit moeilijk te kweken gewas. En uiteraard ook direct de vraag naar zaden of plantmateriaal?

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.