Ga naar inhoud

lotte__08

Members
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. lotte__08 reageerde op henkg's topic in Tuinvragen
    Hij krijgt toch wel degelijk volle zon. Hij staat nu enkel op de tafel te drinken. Maar normaliter staat hij in de vensterbank boven, dankjewel nogmaals!
  2. lotte__08 reageerde op henkg's topic in Tuinvragen
    Hoi Lola, Dankjewel voor je hulp. Heb gedaan wat je gezegd hebt. En Heb wel alleen de mondjes weggehaald. Anders word het zo'n triestig geheel vind je niet? Zie mijn bovenstaande foto. Ook gebruik ik regenwater. Nogmaals dankjewel, en ik hoop dat hij weer wat opknapt!
  3. lotte__08 reageerde op henkg's topic in Tuinvragen
  4. lotte__08 reageerde op henkg's topic in Tuinvragen
    Zie mijn bovenstaande bericht. Iemand enig idee? Ook lopen er hele kleine beestjes over het potgrond. :c ik hoor graag van jullie!
  5. lotte__08 reageerde op henkg's topic in Tuinvragen
    Hoi allemaal, Nu ben ik sinds kort ook bezitter van een venus vliegenvanger, superleuk natuurlijk maar ik heb wat vraagjes. Hij bloeit nu prachtig maar ik dacht laat ik eens wat informatie gaan opzoeken. Sommige worden zwart? Nu lees ik hier en daar dat het bloeien heel veel energie kost. Moet ik nu de stengel eruitknippen? (zo dicht mogelijk bij de onderkant?) Ik hoor graag van jullie Alvast bedankt!