Ga naar inhoud

rups89

Members
  • Aantal items

    13
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door rups89

  1. Hoi allemaal, Ik had met veel zorg andijvie zaad laten ontkiemen en groot laten worden. Toen ze 10 cm groot waren heb ik ze geplant in de volle grond met een flesje met een kartelrandje erom heen als bescherming tegen slakken (zie foto) Desondanks is al mijn andijvie opgegeten door de slakken. 2 nachten nadat ik ze geplant heb. Hoe krijgen jullie het voor mekaar om andijvie te oogsten? En ze te beschermen tegen hongerige slakken? Slakkenkorrels gebruik ik liever niet. Verder sta ik open voor alle opties.
  2. Bedankt!!!
  3. Hij is zo'n 10 cm groot
  4. rups89

    Is mijn augurk rijp?

    Kan ik deze augurk plukken?
  5. Heel hartelijk bedankt!!
  6. Maar het zijn eigenlijk niet lang kropjes geweest. En bij mij blijven sowieso alle kropjes heel klein in de potten. Ligt dat aan bemesting? Ik heb ze niet bemest. En is er iets aan te doen dat ze minder snel in het zaad schieten?
  7. Sorry foto's staan op z'n zij 🤔
  8. Hoi, Ik ben een pas beginnende tuinier. In de hitte van een paar weken terug zijn mijn cherry tomatenplanten uitgedroogd Zijn ze nog te redden?
  9. Hoi, Ik ben een pas beginnende tuinier. Mijn kropsla groeit wel. Maar wordt heel langgerekt. En in de potten blijft ie ook erg klein. Moet je de grond bemesten voor je ze plant? Gaat dat helpen? Of wat doe ik verkeerd?
  10. Ik heb 3 weken geleden wintersla gezaaid binnenshuis. Het verkeerde tijdstip las ik pas. Maar het zijn nu lange iele sprietjes geworden. Ik las op internet dat je ze opnieuw kunt planten met de stengel in de grond. En dan veel zon laten krijgen. Is dit een mogelijkheid om ze te redden? Of is het überhaupt niet mogelijk om in deze tijd van het jaar goede plantjes te krijgen? Ik ben een beginnende moestuinier.
  11. Hoi, heel erg bedankt! Nee ik zaai niet onder glas. Ik zaai binnen. In een potje op de vensterbank. Als er plantjes opkomen ga ik ze buiten in een kas zetten...
  12. Oké bedankt voor de tips!!! Maar hoeveel zaadjes moet je laten ontkiemen? Voor hoeveel plantjes? Ik ga denk ik de meeste zaad bewaren tot februari. Vanwege wat je zei. Maar een klein beetje wil ik gaan proberen nu.
  13. Ik wil graag wintersla zaadjes gaan laten ontkiemen. Maar hoe diep moeten de zaadjes gepoot worden en hoeveel op hoe groot oppervlakte? Weet iemand dit?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...