Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

irmmmx

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Ik heb hetzelfde met mijn rode bessen! Hierom heb ik bepaalde planten in de nabije omgeving gezet, zoals afrikaantjes, goudsbloem en Oost-Indische kers. De luizen spuit ik af met water.
  2. irmmmx reageerde op irmmmx's topic in Fruit en noten
    Ah okay! Ik heb vandaag een ander rek geplaatst waar die op kan klimmen, dus ik moet de plant eigenlijk verplaatsen. Nu doen of nog even mee wachten? Ben nu helemaal in de war haha
  3. irmmmx reageerde op irmmmx's topic in Fruit en noten
    Ja ik denk dat het een maand, hooguit anderhalf geleden is. Ik heb deze gekocht bij de intratuin. Het was dus geen goedkoop stekkie. Ik heb de grond wat er in zat (gewoon de tuinaarde dus) vervangen met nieuwe potgrond, vermiculiet, extra mest en dan de struik er in. Uiteraard genoeg grond los gemaakt in het gat en erom heen. Met de regen van afgelopen week kan het toch niet de droog zijn? Daarvoor was er nog niets aan de hand... ik ga je advies zeker opvolgen. Dankjewel!
  4. irmmmx plaatste een topic in Fruit en noten
    Hallo allen! Ik ben nieuw op dit forum en ben wat advies nodig. Een paar weken geleden heb ik mijn druif geplant. Dit ging hartstikke leuk en goed, totdat - sinds een paar dagen geleden - alle bladeren slap gingen hangen. Ik weet niet zo goed wat ik kan doen om mijn druif weer blij te maken. Advies is daarom van harte welkom!

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.