Ga naar inhoud

guard

Members
  • Aantal items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

1 Volger

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    utrecht
  1. RobO ik heb je idee geprobeerd en je had gelijk, de planten hadden honger. loes,bio-fee de reden is: 52 stekjes verloren aan de slaken in 1 dag !!!! Ik ben geïnspireerd geraakt door led groente verbouwen verhalen, https://ledmagazine.nl/nieuws/i10728/home.html Dus ik dacht zou het niet leuk zijn als ik gehele jaar mijn eigen sla zou kunnen kweken. (de andijvie plantjes zouden die dag ook in de tuin te gaan)
  2. Ten eerste bedankt voor het meedenken Als ik een grotere pot of Pokon gebruik, worden deze bladeren weer groen of is het permanent ? PS: de doelstelling is om juist binnen het gehele jaar groente te kunnen kweken/verbouwen.
  3. Ik heb paar andijvie planten in pot in mijn kamer staan, sinds ongeveer 2 weken merk ik op dat bladeren steeds witter wordt met kleine bruine stippen. Vast en zeker zal ik wat verkeerd doen, maar wat ? De andijvie potjes staan in een bak water max 1 cm die ik telkens bij vul als deze opgedroogd/opgezogen zijn door de planten. De planten worden bijgelicht door groei led buis van 8 watt . 7.00 tot 21.00 grond is compost grond/kleigrond uit de tuin gehaald. kamer temperatuur In de ochtend en middag direct zonlicht. persoonlijk denk ik dat ze misschien te veel zonlicht krijgt of dat de grond te nat is.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...