-
Simpel een camembert/brie maken.
Dank je voor het commentaar en tips . Laatst hadden we een Brie de Meaux gekocht en geproefd, en die was relatief best stug van binnen en toch heel pittig. Deze kleine kaasjes lijken toch meer op Camembert dan op Brie en zijn romiger. Maar veel maken en veel proeven is inderdaad een offer, maar het hoort erbij . Nu op dit moment geen we een Port Salut en een nieuwe camembert proberen. Port Salut vinden we wel lekker en het schijnt dat zelfgemaakte superlekker is (de commerciële is toch rood gekleurd met een coating en niet met een natuurlijke rode korst, uiteraard is deze wel gefermenteerd met B. Linens). Gewoon proberen en experimenteren! Heb jij wel eens een blauwschimmelkaas geprobeerd?
-
Simpel een camembert/brie maken.
- Simpel een camembert/brie maken.
Beste Jorieke, Beter laat dan nooit de foto van onze brie. We waren benieuwd of die echt romig zou worden, en ja hoor. De brie was prachtig! Mooi op smaak en mooi van textuur. We zijn door het zelf kaas maken virus besmet en we gaan nu Port Salut proberen.- Simpel een camembert/brie maken.
Dank je! We zijn vandaag met onze eerste brie gestart. Nu afwachten. We zijn benieuwd wanneer en of de kaas romig wordt, op dit moment kunnen we het bijna niet geloven.- Simpel een camembert/brie maken.
Vraagje: is het nodig om alles wat je gebruikt aan materialen te steriliseren? Uiteraard niet de melk en kaasculturen... - Simpel een camembert/brie maken.
Over moestuin forum
Op het moestuin forum delen leden ervaringen en tips over het telen van groenten en fruit in de moestuin.